Wychowankowie

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012, 08:49    #1
Od czego zależy, że młodzi którzy się pojawiają w klubie przed każdym sezonem mają wysokie PA? Na pewno nie od akademii którą mam o wartości 20 od 10 lat i tylko raz się pojawił zawodnik o PA = 180. Jeszcze jeszcze "wyszukiwanie juniorów" - też ustawiłem na 20 i nic to nie daje (zmieniam w FMRTE ale w FM widać nadal "Ograniczona siatka wyszukiwania juniorów" a więc coś robię nie tak). Kiedyś czytałem że trzeba mieć kilku trenerów juniorów z wysoką wartością pracy z młodzieżą - też nic nie daje. Myślicie że scouci powodują że młodzi "sami" pojawiają się jako wychowankowie? Nie używam ich wcale (sprowadzam przez Genie) i może to jest problem? Z drugiej strony jak się pojawił wychowanek PA=180 to nie miałem żadnego scouta. Wie ktoś od czego to zależy? Oczywiście bazę i szkółkę ma na 20.

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012 15:54    #2
Wpływ na PA zawodnika ma przede wszystkim wartość Youth Rating (1-200) państwa, z którego pochodzi wychowanek. Przykładowo Brazylia ma 185, a Polska 88. Ważne jest również "wyszukiwanie juniorów" i w minimalnym stopniu "szkolenie młodzieży". Reszta nie ma znaczenia.

Podejrzewam, że ograniczeniem dla rozwoju siatki może być zbyt niskie "Importance" kraju.

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:42    #3
Tego nie wiedziałem że Youth Rating ma wpływ na PA pojawiającej się młodzieży. Ciekawe będzie ustawienie na 200...

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2012 17:47    #4
[quote="bartex55"]Wpływ na PA zawodnika ma przede wszystkim wartość Youth Rating (1-200) państwa, z którego pochodzi wychowanek. Przykładowo Brazylia ma 185, a Polska 88. Ważne jest również "wyszukiwanie juniorów" i w minimalnym stopniu "szkolenie młodzieży". Reszta nie ma znaczenia.

Podejrzewam, że ograniczeniem dla rozwoju siatki może być zbyt niskie "Importance" kraju.[/quote]
"Szkolenie juniorów zależy od atrybutów klubu: bazy treningowej juniorów (1-20), jakości szkolenia (1-20), znaczenia szkolenia dla klubu (1-20), reputacji klubu (1-200), rozległości siatki wyszukiwania juniorów (1-20 w skali krajowej), ogólnej bazy treningowej (1-20) i właśnie tego współczynnika korygującego ze względu na kraj. Ten współczynnik też zależy od szeregu innych rzeczy, takich jak rozmiar państwa, znaczenie piłki w kraju itp."
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2012 00:14    #5
[quote="Pucek"][quote="bartex55"]Wpływ na PA zawodnika ma przede wszystkim wartość Youth Rating (1-200) państwa, z którego pochodzi wychowanek. Przykładowo Brazylia ma 185, a Polska 88. Ważne jest również "wyszukiwanie juniorów" i w minimalnym stopniu "szkolenie młodzieży". Reszta nie ma znaczenia.

Podejrzewam, że ograniczeniem dla rozwoju siatki może być zbyt niskie "Importance" kraju.[/quote]
"Szkolenie juniorów zależy od atrybutów klubu: bazy treningowej juniorów (1-20), jakości szkolenia (1-20), znaczenia szkolenia dla klubu (1-20), reputacji klubu (1-200), rozległości siatki wyszukiwania juniorów (1-20 w skali krajowej), ogólnej bazy treningowej (1-20) i właśnie tego współczynnika korygującego ze względu na kraj. Ten współczynnik też zależy od szeregu innych rzeczy, takich jak rozmiar państwa, znaczenie piłki w kraju itp."[/quote]
Tematem jest wpływ różnych czynników na wartość PA i tylko o tym pisałem. Skoro jednak wspomniałeś o samym szkoleniu to wydaje mi się, że większość z tego co przytoczyłeś jest nieprawdą. Mógłbym wiedzieć kogo cytujesz?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.