wybór drużyny - chłopcy do bicia

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009, 17:39    Pytanie
Witam, chciałbym uzyskać pomoc w wyborze drużyny. Chcę zasięgnąć opinii bazującej na waszych doświadczeniach. Szukam drużyny z najwyższej ligi w Anglii, Hiszpanii, może z Niemiec lub Włoch, która charakteryzuje się najsłabszym składem, finansami na najniższym poziomie itp. Ogólnie rzecz ujmując chodzi mi o najsłabsze ogniwo w najwyższej klasie rozgrywkowej, klub, który aby utrzymać w lidze będzie potrzeba nie tyle umiejętności ile szczęścia. Ja przeważnie grałem mocnymi drużynami, więc nie bardzo wiem, którymi klubami gra się najgorzej. Z góry dziękuję za pomoc.

EDIT: Może być to również FM 08.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 04.10.2009, 17:41

'Por Que?No Entiendo Por Que'

 kurupt Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 17:43    #1
Nie wiem czy to jest temat na forum, ale polecam Almerię albo Xerez.
Opinia publiczna to dziwka.
------
http://kurupt.cmrev.com/kariery.html

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 17:46    #2
[quote=kurupt]Nie wiem czy to jest temat na forum, ale polecam Almerię albo Xerez.[/quote]
Jak już to na sufler ;) ale wydaje mi się, że pasuje tutaj. Nie chodzi mi o jakąś konwersację i przesadną wymianę poglądów tylko o podanie paru propozycji klubów.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 jaroo25 Młody aktywista

Postów: 465
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.01.2009
Skąd: Bieszczady
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 17:51    #3
W grze przecież bez problemu sprawdzisz, które zespoły są najsłabsze najbiedniejsze itp...
"Chodzi o to żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika "

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 17:54    #4
no dobrze, ale tak porównując to wychodzi na to, że połowa ligi ma identyczną kadrę. A tak z gry, to można wywnioskować, że tym akurat zespołem grało mi się najciężej.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2009 19:50    #5
To jednak nie temat na sufler :)
lucasinho.blox.pl

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution