Własny kanał na You Tube o tematyce FM

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:41    #21
Wybacz nie gram w FIFA także nie wiem czy istnieje coś takiego jak Ultimate Team jak powiadasz i być może jest.Wiesz promowanie gry to jedno ale i czerpanie zysków to drugie nieprawdaż ? Promować promowaniem ale żyjemy w świecie gdzie gdy ktoś czuję że ktoś ma zyski z jego gry to nie uważasz że mimo zadowolenia odnośnie promowanie mógłby sobie zażyczyć kasę ? No bo drogą logiki świat dzisiejszy opiera się na kasie i nie wykluczone że mogłoby być z tego powodu wiele niejasności także proszę Cie byś mi nie sugerował że żyję zbyt mało na świecie albo płytko myślę ;]
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:47    #22
Gdyby tak nie było to nie byłoby takich YouTuberów jak KSI który ma ponad milion subów, czy W2S, lub nawet wspomniani Lachu czy Jcob :) No skoro nie wiesz, że takie coś istnieje to już Cię uświadomiłem, więc moim zdaniem z Fm-a nie masz szans zarobić nawet na kupienie sobie butów, przykre, ale prawdziwe, uwierz... Jak już chcesz coś robić pod hajs to grę w którą możesz grać przez sieć i jeśli nie pasują Ci gry typu Minecraft, Lol itd. to jedyną grą zostaje Fifa bo z PES-a będziesz miał nie wiele więcej wyświetleń niż z Fm-a, to jest moje osobiste zdanie.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 00:55    #23
No wiesz , FM po kątem popularności jest prawie porównywalny do FIFA czy PES , no może nieco mniej ale jest również grą dość słynną na świecie.Może i jest durne pokazywanie statystyk w FM ale nie sądzisz że jeśli u tworzę kilka takich filmów gdzie jest pokazany tryb 3D , ustawianie taktyk itd. to nie zachęci nikogo ? Myślę że jesteś w błędzie bo na zarobienie bucików można wydać do 100 zł zależy jakiej firmy a myślę że da się zrobić chodź jeden taki konkretny film gdzie jednak te 100 tyś. wejść będzie ale trzeba będzie się napocić kilka lat;)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 damus113 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2008
Skąd: Bełchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 01:08    #24
Nie zachęci niestety, FM może być fajną gierką do serii, ale jako seria dodatkowa na kanale, a nie główna. Powiedzmy, że siedzę na YT i wiem ile czasu poświęca Lachu i jakie mniej więcej ma z tego profity przy jego ilości widzów itd. Z Fm-a jest to nie możliwe, a i jeszcze Ci powiem, że KSI czy W2S którzy nagrywają fifę to nie robią to w zwykły sposób typu: "hej dziś zagramy w fifę" i komentują mecz czy coś, oni przy tym robią z siebie pajaców, żartują, robią jaja, rozwalają pady jak przegrywają, krzesła latają itd. więc w skrócie głównie robią show, a fifa schodzi na boczny tor :) wpisz KSI on już jest znanym YouTuberem nawet ma filmy jak grają ze Szczęsnym czy Gibbsem w fifę i innymi :) A wracając do FM-a to tryb 3D jest tam tak tragicznie słaby, że to przechodzi ludzkie pojęcie... drewno, drewno jeszcze raz drewno. Mówisz, że FM jest bardzo popularny? Hmm... ciekawe... ok nawet i się zgadzam, ale pomyśl, że jeśli jest tak popularny to już by ktoś wyhaczył taki pomysł i zaczął nagrywać z FM-a dla kasy, ale niestety z FM-a się tego nie da, prawie nikogo nie interesuje to, że np. Grasz Chelsea i ściągasz Ronaldo i Messiego i zdobywasz BPL i PM i pokazujesz ile mają bramek i asyst. Powtórzę się i powiem, że z FM-a nie masz szans na zarobienie fajnych pieniędzy.

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2014 01:31    #25
Żeby osiągnąć sukces na YT i do tego przy okazji mając jakieś pieniążki z tego to FM nie jest dobrym pomysłem. FM to gra dla powiedzmy elity. Najlepsi jutuberzy swoje sukcesy osiągają nagrywając GTA, FIFĘ, Amnesię, LOL'a, Minecrafta, The Walking Dead itd. przy czym robią to w swój indywidualny sposób przez co są uwielbiani. Ja osobiście lubię KSI, a szczególnie jego wyjątkowy śmiech, który mnie rozbraja. Nie mówiąc nic o PewDiePie, który zasłynął chyba przez Amnesię i swoje reakcje. Poprzez FM tego nie da rady osiągnąć, to gra trochę monotonna i dla zdecydowanej większości ludzi - nudna. Na pewno jeśli byś miał konto na YT z, powiedzmy 50-100tyś subami i miał taką renomę, że ludzie oglądaliby wszystkie Twoje filmy bo po prostu Cię lubią to FM może gdzieś tam występować, ale żeby od tej gry zaczynać to nie wróżę sukcesu.
Polska Gola

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.