Wirtualny napęd

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2013, 14:12    #1
Witajcie.Od pewnego czasu psuję mi się mój napęd - nagrywarka DVD LG z której korzystam grając w FM'a 2011 i chce się dowiedzieć czy jeśli stworzę obraz tej gry i będę ją uruchamiał z dysku twardego to będzie co czytać jako "pirata" ? Ogólnie nie jestem zwolennikiem grania na zasadzie płytki w napędzie bo to troszkę zwalnia prace , a z dysku wiadomo że szybko idzie lecz gry robię sobie obraz ISO to nagle pojawia mi się po czasie crash dumps ... ? Nie wiem czy to może być spowodowane tym ale pozmieniałem ustawienia Panelu NVIDII i gram z płytki i "crasha" już nie widuję.Hm... co sądzicie o tym wszystkim ? Korzystam z programu emulacji tzw Deamona Tools.Oczywiście grę mam oryginalną kupioną na allegro i chce grać z dysku i czy to nie będzie jako piractwo mimo że to dla swojego i wyłącznie użytku ?.Dodam że posiadam sprzęt : AMD Athlon XP 3000+ Socket A , 1,5 RAM KINGSTON , GeForce 6600 , CHieftec 500 , MSI płyta ,Dysk 160 WD a gra mi przymula tzw piłkarze biegają w miejscu i potem normalnie jakoś idzie ale głownie są przycięcia.Czy to wina sprzętu czy jednak płytki w napędzie ? pozdrawiam

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.02.2013, 14:17

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.