wiedza skautów i ilosc zadan

 1pyjter Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010, 20:23    Pytanie
Witam

Mam pewien problem ze siecią skautingu w moim klubie. Gram Newcastle od 7 sezonów. Mam 12 skautów dosc dobrych ( w tym biernhof ), ale nadal mam problem z ogólna wiedzą skautów, wynosi u mnie 39 % a wysyłam skautów juz we wszystkie zakamrki świata.
I jeszcze jedno zapytanie, ile dajecie skautowi zadan ?
Rozkazujecie mu szukac po krajach czy tez zaznaczacie szukanie wedlug rejonów?
I otatnia prośba, czy ktoś osiągnął wiedze skautów na poziomie 80-90 % ?
a jezeli tak to niech opisze w skrócie jak wysyła skautów i w jakich ilościach ?

 fbd Młody aktywista

Postów: 225
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Bombla
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010 21:52    #1
Jeżeli chcesz mieć wysoki ogólny współczynnik wiedzy skautów musisz zebrać międzynarodowe towarzystwo. Nie jest to konieczne, ale znacznie ułatwia sprawę, gdyż nie muszą oni poznawać rejonów od zera.
Skautowi zawsze tylko jedno na raz, wyznaję zasadę - nie przemęczaj współpracowników. Ten, który obserwuje mecze następnego rywala nikogo nie szuka.
Najczęściej wysyłam po rejonach, jedynie kraje jak Brazylia czy Argentyna, gdzie wielu jest ciekawych zawodników zaznaczam jako kraje.
I jeszcze taka mała podpowiedź: kraje, w których jest nie wiele klubów przeszukuj ręcznie. Dużo bardziej skuteczna metoda.
The colors of a rainbow, so pretty in the sky!

Ludzie, uśmiechnijcie się!

 Vetan Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Kunice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010 21:57    #2
proponuje Ci zatrudniać scoutów z różnych krajów, oni mają tak jakby wbudowaną wiedze na temat swojego kraju na full i dosyć sporą na temat drugiego kraju. To samo, o ile sie nie myle, tyczy sie trenerów, ich wiedze chyba też można wykorzystać. Możesz też wykorzystywać wiedze klubow partnerskich.
A co do drugiego - najlepiej zadawać scoutowi jak najmniej zadań, przynajmniej tak proponuje nam instrukcja czy tam pomoc do gry (pamietam jeszcze z czasow FM2007 :D)

edit: oho, kolega wyżej ładniej i składniej to wszystko wytłumaczył :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.12.2010 o godz. 21:58

 1pyjter Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010 22:39    #3
a jeszcze chciałbym się zapytać o Wasz współczynnik ogólnej wiedzy dla porównania. U mnie wynosi on teraz 39%.

 Vetan Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Kunice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010 23:20    #4
a gdzie moge zobaczyć wartosc procentowa ich wiedzy?

 1pyjter Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2010 23:29    #5
jezeli najedziesz na ten pasek wiedzy ogolnej kursorem i potrzymasz chwile ( doslownie 5 sek) wyswietli Ci sie wiedza w procentach.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010 00:55    #6
No ja mam 36% w czwartym sezonie gry. Najlepiej to zobacz jakie regiony są w jakim stopniu poznane. Ja mam 14 skautów i wysyłam po 2 do najważniejszych regionów (cała Europa, Ameryka Śr., Płd). A tak to obczajam dostępne ligi i rozgrywki pucharowe.

 1pyjter Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2010 16:26    #7
a jeszcze zmieniajac temat na pokrewny, jakies jakosci mlodych zawodników znajdują Wam skauci ? u mnie najlepszego to o 160 pa

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution