warnings-and-errors

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2012, 13:03    Pytanie
Witam! Miałem nadzieje, że nie będę musiał już nic pisać w tym dziale, ale jednak. Wczoraj miałem format komputera. Więc musiałem zainstalować na nowo FM12. Więc po instalacji wchodzę w edytor niby wszystko ładnie działa. Więc postanowiłem, że następnego dnia będę się zajmował edycją. I tu pojawił się problem, a mianowicie wyskakuje mi błąd: Logged to channel :

,,warnings-and-errors"
"Ostrzeżenie: Did not find resource: fonts/helveticaneueot"

Próbowałem przeinstalować grę i to nic nie dało. Chciałem usunąć folder edytora tylko problem jest taki, ze jest pusty. Nie ma ani widocznych ani ukrytych plików. Nie wiem co jeszcze bym mógł robić. Więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł prosiłbym o pomoc. [dodam tylko, że sama gra chodzi bez zarzutu].

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.