Wariant defensywny

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013, 08:45    #1
Cześć, znowu przybywam po porady bardziej doświadczonych ode mnie taktyków, sam nie mam najmniejszego doświadczenia z defensywnym 4-5-1. Potrzebuję zbudować taktykę defensywną, mocniejsi przeciwnicy radzą sobie ze mną bez większych problemów dzięki klasowym napastnikom. Screeny do mojej aktualnej taktyki (ofensywnej) poniżej.

Pewnie muszę zlikwidować ofensywnego pomocnika na rzecz defensywnego pomocnika, a co z resztą zespołu? Cofnięcie linii obrony, zmiana ról obrońców? A może grać nadal wysoko i usiłować wygrać poprzez pressing i kontry?

Taktyka + polecenia + zaznaczony rozgrywający. Indywidualnie zmniejszyłem nastawienie BO.
Just Raven.

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2013 09:42    #2
OPS cofnij na PS. PS cofni do DPS - jeden rygiel i CR wsparcie.

ed. po stronie z ryglem, mozesz ustawic BO na atak, a skrzydlowego (np. Nani) na schodzacy napastnik wsparcie. Rygiel ma to do siebie, ze zastepuje BO, gdy zajdzie taka potrzeba.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 07.06.2013 o godz. 09:44

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.