Utrzymywanie sie przy pilce

 Maka25 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Skąd: Gelsenkirchen
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2013, 22:19    Pytanie
Jak ustawic zespol by mial spotkanie pod kontrola rozgrywal od bramkarza krotkimi podaniami a przede wszystkim spokojnie czyli wolno i zeby posiadanie bylo mniej wiecej 65:35 60:40 ?

 Ramboski Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.06.2012
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 13:57    #1
Zależy od zespołu, ale wydaje mi się, że powinieneś ustawić podania krótsze i na suwaku "tempo rozgrywania" zmniejszyć. Do tego możesz ustawić styl gry "kontrola" lub "przewaga liczebna" i odznaczyć kontrataki.

 boo68 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2013 09:51    #2
Ja w FM 2013 dałem po prostu polecenia: gra piłką, podania do nogi, węższe pole gry przy strategii kontrola.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.