UTRZYMANIE PIŁKI KONTROLA

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2016 16:30    #11
wygląda podobnie do mojej taktyki (zwłaszcza po zmianach napisanych w komentarzu pod nią):

http://www.cmrev(...)016.html

Ja na posiadanie piłki i obronę nie narzekam. Gorzej ze skutecznością, bo to nie jest gra na skrzydłowych.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2016 16:42    #12
mi ostatnio udało się zdominować spotkanie w drugiej lidze indonezyjskiej, ale przy grze 4-4-2

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2016 16:58    #13
Faktycznie podobnie jest jak u Ciebie SuperZiemniaku, zaczynałem z 2 pomocnikami na środku potem ich cofnąłem na defensywnych, z bramkami rzeczywiście ciężko, miałem ustawione krótsze krycie i przeszkadzanie bramkarzowi ale jakoś z tego zrezygnowałem tak samo nizsze tempo teraz nawet mi idzie mam 14 msc po 23 kolejkach potrafiłem ograć united i arsenal u siebie z chelsea 2 remisy najbardziej drażnią mnie skrzydłowi miałem schodzących napastników to dałem zagrania na obieg ale traciłem dużo bramek bo boczni obrońcy nie nadążali z powrotem więc zmniełem na skrzydłowych i wył zagrania na obieg to ci idioci schodzą z piłką do środka zamiast dośrodkować na odgrywającego

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2016 18:50    #14
Ho ho panie 3 piłkarzy 9.0 Spoko ja za to sobie ze stałymi fragmentami tak jak w defensywie tak też ofensywnie nie radze :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.01.2016 o godz. 18:53

 yau Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2003
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2016 19:48    #15
Nie wiem czy nie odświeżam wyrzuconego już do kosza kotleta, ale jeśli problemy nadal występują to chętnie pomogę.
Przede wszystkim wydaje mi się że mylisz mentalność o nazwie "kontrola" z pospolitym rozumieniem kontroli sytuacji na boisku. Jeśli za kontrolę uważasz np. grę Barcelony Josepha Guardioli i jego kontynuatorów to jesteś w błędzie. Mentalność "kontrola" to mentalność ofensywna a co się z tym wiąże zupełnie nie nastawiona na utrzymanie czy posiadanie piłki. W "kontroli" piłkarze będą podejmowali duże ryzyko, rozgrywali piłkę bezpośrednimi podaniami na wysokim tempie. Przyznasz że nie sprzyja to posiadaniu piłki?
W samej taktyce której screeny wrzuciłeś jest ważna rzecz do poprawy. Styl gry zespołu jest sztywny, nie ma nikogo w miejscu środkowych pomocników, wszystkie role w linii ofensywnej pomocy są nastawione na atak a jak by tego było mało grasz bardzo krótkimi podaniami. Twoja drużyna jest podzielona. 6 gość broni i 4 gości atakuje. Brakuje im "łącznika", który potrafiłby przenieść piłkę z obrony do ataku. Jak chcesz przenieść piłkę o 50 metrów do przodu używając bardzo krótkich podań?
Polecam ustawić role i funkcje, które pomogą łączyć dziurę w środku pola. Możesz to zrobić albo poprzez nakaz cofania się zawodników ofensywnych (np zmiana OP(A) na OP(W)) lub przez przydzielenie roli, która pozwala na rajdy z piłką zawodnikowi zajmującemu pozycję DM.

 Mościak Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2010
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2016 23:21    #16
Niby chcesz skupic sie na posiadaniu pilki, ale role pilkarzy i druzyny zupelnie temu przecza. Napastnik odgrywajacy? Wysoko ustawiona linia obrony? Duza przestrzen miedzy liniami obrony i ataku? To sie bardziej nadaje do silowej gry, gdzie pila lata caly czas wysoko nad ziemia. Dam Ci kilka rad na poczatek.
1. Cofnij druzyne, daj szanse rozegrac akcje od poczatku, wciagnij ofensywnych pilkarzy przeciwnika.
2. Ustaw skrzydlowych blizej gry, a nie wysoko pod linia obrony rywala. Tam ich nikt nie odnajdzie.
3. Pomoz rozgrywajacemu. Daj mu ofensywnego pomocnika, skrzydlowych, bocznych obroncow. W Twoim ustawieniu pozostaje mu grac do tylu.
4. Pokaz do gry napastnika. Niech sciagnie na siebie obroncow, niech sie pokaze, jako slup w tej taktyce wiele nie zrobi.
5. Chcesz byc kreatywny, a ograniczasz pilkarzy. Sztywny styl gry zupelnie nie pomaga. Daj im troche swobody.
6. Badz cierpliwy. W tej taktyce przy odpowiednim ustawieniu i wykonawcach wynik moze przyjsc w bolach, ale ktoressetne podanie w koncu otworzy droge do bramki.

Po pozdro

 nsk17 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2012
Skąd: Krtaków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2016 09:57    #17
moja taksa w 1 sezonie,spisuje sie jak na razie na 5+ :D tylko muszą sie jej nauczyć ;]
https://zapod(...)png.html
https://zapod(...)png.html
https://zapod(...)png.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2016 o godz. 09:57

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.