Ustawienia meczów towarzyskich

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012, 00:05    Pytanie
Witam

Gdzie znajduje sie opcja w której zmieniami zeby asystent prowadzil zespol w sparingach i ustalal mecze towarzyskie?
(L)

 pietras010 Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 07:53    #1
Wchodzisz w zakładkę z nazwą klubu ----> Polityka zespołu ----> zaznaczasz ptaszkiem "Organizuj sparingi" i "Asystent prowadzi zespół w sparingach"

 realista_9 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 846
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.03.2009
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 10:05    #2
no tak:) miałem długa przerwe od FM-a zapomnialem:) Dzieki do zamkniecia.
(L)

 domiinnho10 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 11:21    #3
To ja może wykorzystam ten temat i zapytam o inną sprawę. Można ustawić mecz towarzyski jako puchar? Chciałem zrobić coś w stylu Pucharu Gampera, jaki ma miejsce co sezon, ale nie wiem jak to zrobić. Próbowałem ale można ustawić takie rozgrywki tylko dla większej ilości drużyn.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.