Update 03-04

Lew Proletariat

0
25.09.2005, 21:04    Pytanie
Witam. Czy jest tworzony jakiś Update do gry CM 03-04 czy może już nie ?? Jak tak to w jakim mniejwięcej terminie wyjdzie ??

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2005 09:02    #1
Nieługo powinien się pojawić, cierpliwości :)

Post pomocny

"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

krzychu FAN... Proletariat

0
26.09.2005 16:05    #2
cierpliwosc cierpliwoscia ale powoli zaczyna mnie to WKURZAC bo w koncu powiecie ze łe sory ale menagera nie bedzie wiec podajcie jakis termin PLISSSSSSSSS

Post pomocny

Gibacz Proletariat

0
26.09.2005 16:20    #3
Ile można słychać tego pierdolenia (bo inaczej już nie umiem tego opisać) że wyjdzie już niedługo, tak już ciągnięcie tą gatke od paru ładnych tygodni. Niech bobi ma odwage i niech się przyzna że nie będzie updatta. Szkoda że Robi Robson nie robi dalej updatów do CM 03-04 wtedy chociaż nie trzeba było tak długo czekać. Nie łudzcie się ludzie update na 100% nie wyjdzie !!!!!!!!

Post pomocny

Totti16 Proletariat

0
26.09.2005 17:11    #4
powoli też tak zaczynam myśleć :/

Post pomocny

Gibacz Proletariat

0
26.09.2005 17:18    #5
No widze że nie jestem sam

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2005 17:31    #6
Gibacz - naprawde ciesze sie, ze masz lepsze informacje na temat updatu niz jego tworca. Szkoda tylko ze nie maja one nic wspolnego z prawda, ale to juz naprawde kwestia drugorzedna.
A co do slicznie i kulturalnie ujetego "pierdolenia", to z naszej strony moze to tak wygladac, ale jest jedyna mozliwa odpowiedzia na podobne zachowanie ze strony waszej. Nie da sie juz sluchac ciaglych pytan i wrzaskow "Kiedy update?", "Na pewno nie wyjdzie!".
Update wyjdzie, ale data nie zostanie podana - wbijcie to sobie wreszcie do glow i dajcie Bobiemu pracowac w spokoju.

Post pomocny

 Bobi były Premier Rewolucji

Postów: 380
Grupa: Ekspert
Dołączył: 12.12.2003
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2005 20:22    #7
A potem jest wielki płacz, bo pojawiają się jakieś błędy, niedopracowania, a to wszystko z pośpiechu, bo pare czytelników zaczęło marudzić, klnąć na mnie, wyzywać i jakie mam wtedy wyjście? Powiem szczerze - w ostatni czwartek włączam edytora, wyskakuje błąd i okazało się, że cała baza spieprzona. I jaka moja w tym wina? Żadna. Zacząłem prace od początku, siedzę po nocach i pracuję. Ten update wyjdzie na pewno, i będzie to mój chyba ostatni update. Jeśli nie zmieni się podejście do tego, co robię, po prostu z tym skończę. Robienie uaktualnień sprawia mi przyjemność, poszerzam swoją wiedzę o piłce, itd. Szkoda tylko, że niektórzy nie zrozumieć, że updaterzy są tylko ludźmi i że pracują na maszynie, która czasami szwankuje. Pozdrawiam i cierpliwości.

Post pomocny

Totti16 Proletariat

0
26.09.2005 20:43    #8
Bobi wszycscy Ciebie szanują.Mam nadzieje że już kończysz ;)

Post pomocny

 jarek Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.02.2006
Skąd: Zamo??Ä?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.09.2005 21:10    #9
Popieram Bobiego docencie jego prace

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.