unrecognised record in unpack routine

 Sebson21 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2011, 14:45    Pytanie
Witam serdecznie!! Pisze w dosc nietypowym temacie , jednakze dla mnie bardzo waznym! Gram w sieci w menagera 08 , fakt jest to stara gra ale dla mnie najlepsza wersja:) Jest on spaczowany tj. sklady , skórki , stadiony itp.. Baza danych zostala poprawiona przez nas samych. Sprawa wyglada nastepujaco.. Gramy 3 sezon , i czesto wyskakiwal komunikat: unrecognised record in unpack routine. Najczesciej gdy wchodzilo sie w niektorych pilkarzy oraz jak byl puchar ligi.. Nic , kliknelo sie okej i dalej gralo. Zaczynajac 3 sezon ten komunikat wyskakuje juz cyklicznie i bardzo czesto!! Przy kazdym kliknieciu w mojego zawodnika , lub taktyki , treningu i wszystko co zwiazane z moja druzyna.. Nie da sie tak grac a bardzo mi zalezy na pomocy!! gramy na 2 lapopach w windows 7 i tam ten komunikat wyskakuje , serwer to komp stacjonarny w windowsie xp.. Prosze was o pomoc gdziekolwiek bo nie chcemy zmarnowac 3 pelnego emocji sezonu:) gg 8073296 , :) Pozdrawiam i czekam na pomoc

 prezestomek Partyzant

Postów: 173
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2011 14:56    #1
myslisz ze 7 sie gryzie z xp?
Shaken, not stirred

 Sebson21 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.10.2011
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2011 16:15    #2
Nie mam pojecia poniewaz jak teraz przerzucilem save na mojego laptopa gdzie jest win 7 to tylko kuzyn na swoim laptopie ma ten komiunikat a mi i bratu na stacjonarnym juz nic nie wyskakuje.. Ktos to w ogole ogarnia:)??

 matias9102 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2013 23:03    #3
odswiezam temat wie ktos moze jak rozwiazac ten problem dzisiaj mnie i kolege tez to spotkalo ?prosze o pomoc pozdrawiam

 matias9102 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 13:28    #4
Ponawiam pytanie jest ktos w stanie pomoc?jak rozwiazac ten problem z tym bledem unrecognised record in unpack routine mowa o fm 08 wyskakuje on coraz czesciej ciezko jest tak grac bardzo mi zalezy szkoda rezygnowac z rozgrywki bo pewnie ten blad da sie jakos rozwiazac??przepraszam za spam i prosze o pomoc pozdrawiam

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 17:39    #5
powodem może być to że sam robiłeś bazę danych, tak gdzieś już kiedyś czytałem o tym błędzie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.