UEFA Euro 2016

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2016 18:53    #51
Ale Fabiana moge sprowadzić do Stołk taniej niż Szakiriego do Szłonsi :D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
1
25.06.2016 20:37    #52
[quote="zachi"]A skoro Fabiański kocur, to może odpalę FM14 i wczytam sejw z Legią.[/quote]
Ja natomiast Fabiana miałem w eFeMie 13. Nigdy tej akcji nie zapomnę <33333

https://www.youtu(...)eTSDkGkw
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2016 23:55    #53
Haha no ale i tak lepiej zagrał niż Borubar z Irlandią bodajże :)))

Ps. Pazdan, ufam Tobie! :D

 Malciek Partyzant

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2014
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 10:54    #54
Nasi piszą historię na nowo! Dożyliśmy naprawdę wspaniałych czasów, jednak teraz przed Adamem najtrudniejsze zadanie za jego kadencji, nawet jak odpadniemy, albo przejdziemy dalej. Zbudować głębie zespołu, bo ławki to my nie mamy, a wiemy, że na wielkich turniejach trzeba mieć tych chociaż 18 zawodników, i nieważne kogo wpuścisz jakość zespołu nie spadnie. My na ten moment mamy maks 2-3 rezerwowych, więc Adam po tym wspaniałym turnieju musi wykrzesać z rezerwowych cały ich potencjał. Bo jak widać nosa do Milika i Mączyńskiego miał za Górnika zabrze :)
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. " - Henryk Reyman

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
2
26.06.2016 18:10    #55
[quote="romantico"]Reasumując : wszyscy wiemy jak się to skończyło. Długo, oj długo poczekamy przynajmniej na ćwierćfinał. Bardziej prawdopodobne jest to, że Nasze wnuki lub prawnuki być może doczekają.[/quote]

Rozumiem, że jakiś wnuk już na dniach się pojawi?

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
26.06.2016 18:30    #56
To ja wychodzę z bazy, idę do pubu się dochmielić, wracam, patrzę, a tu pod moją nieobecność Rejpeczak przejmuje foruma? A takiego wała.

PS Yrkomm - masz jakiś problem z mózgiem, czy jedynie starasz się mnie wk... ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.06.2016 o godz. 18:54

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
26.06.2016 19:26    #57
[quote="zachi"]To ja wychodzę z bazy, idę do pubu się dochmielić, wracam, patrzę, a tu pod moją nieobecność Rejpeczak przejmuje foruma? A takiego wała.

PS Yrkomm - masz jakiś problem z mózgiem, czy jedynie starasz się mnie wk... ?[/quote]

Nie wiedziałem, że tak źle reagujesz na strzałkę w dół od jakiegoś imbecyla :) Klikło mi się, postaram się uważać na swoje nieskoordynowane ruchy gryzoniem ;)

Portugalia do ogrania, Cris nie wytrzyma presji, damy radę! Trza iść za ciosem, jak już Fazę Grupową przeszliśmy, to i półfinał jest w zasięgu!

PS. To jest jakiś paradoks, w el. mieliśmy problem z obroną co nadrabialiśmy atakiem, a na głównej imprezie mamy problem z atakiem, a difensa mamy z żelaza, o co tu chodzi?
PS 2. Wiadomo ;)

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 19:29    #58
Zadałem proste pytania, niesiony troską o Twój rozum - wiesz, upały, różnie bywa. Zastanowiło mnie dlaczego moje posty odbierasz na minus. I tyle. Bardzo mnie cieszy, że to jedynie problem techniczno-sprzętowy, a nie zdrowotny. Myszki można kupić zacne w niezbyt wygórowanej cenie. Pzdr.

PS2 Oczywiście, że wiadomo.
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 20:23    #59
Od razu przejmuje, napisałem tylko, żeby sprawdzić nowe.

A mimo wszystko, realnie patrząc, przygoda naszej reprezentacji w tym miejscu się raczej skończy. No chyba że odpalą Milik z Lewandowskim, a w to już mocno wątpię.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2016 22:43    #60
Dawid. Oczywiście, że wygramy, niedowiarku. A gdy wygramy już wszystko, to stworzą dla nas specjalne nowości, żebyśmy mogli wygrywać więcej! Nie wiem skąd w Tobie ten pesymizm i defetyzm. Wincyj... no, wincyju!
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.