Strona

UEFA Euro 2016

 Biedak Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
1
06.03.2016, 20:19    #1
Myślę, że warto założyć temat odnośnie zbliżającego się wielkiego święta piłki nożnej, które zacznie się już za mniej niż 100 dni we Francji. Komu kibicujecie (oprócz Polski)? Jakie są wasze doświadczenia odośnie Euro 2016 w FM16 lub starszych? U mnie jak narazie raz wygrali Niemcy raz Francja jeśli chodzi o FM16. Jakie są wasze przewidywania co do wyników? Zapraszam do dyskusji i dzielenia się przewidywaniami a już za kilkanaście tygodni wrażeniami!!!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 20:40    #2
U mnie w FM 16 wygrali Hiszpanie, którzy pokonali w finale rewelacyjnych Belgów. Sądzę, że jest to nawet realistyczny scenariusz, bo obie te reprezentacje mają znakomitych piłkarzy, ale muszą odpalić w odpowiednim momencie. Polska raczej wyjdzie z grupy, ale pewnie na nic więcej nie mamy co liczyć. Wszystko też zależy od kadry i formy podstawowych graczy, ale też od szczęścia. Ogranie Irlandii Płn. to nasz obowiązek, aby dobrze wejść w ten turniej, porażka z Niemcami jest pewnie wliczana, bo potrzebowalibyśmy meczu życia, żeby ich ograć na takich mistrzostwach. Na koniec zostanie mecz z Ukrainą, a jest to przeciwnik, który też ma mocny skład i wybitnie nam nie leży, a mimo to liczę na pewne 3 punkty. Byle tylko nie spalili się w przedbiegach.
Co do oglądania, to zamierzam przy jakimś grillu i piwku oglądać wszystkie mecze Polaków, a także jak najwięcej innych spotkań, ale to już będę musiał łączyć już z nauką do sesji.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 20:40    #3
Dziś gole Milika, Grosickiego, Kapustki, Rybusa i Piecha (śmiech). Dobrze to wygląda. Najbardziej martwią przyspawani do ławki Olkowski i Szukała, a także ostatni gorszy mecz Pazdana.

Z Europy zawsze kibicowałem Holandii (spoza: Urugwajowi), ale jej nie ma, więc pozostaje trzymać kciuki za ziomków Węgrów, choć szans na punkty to oni zbyt wielkich nie mają. Faworyta nie wymienię, za wcześnie by coś przewidywać.
twitter.com/Ceyvol

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:32    #4
Myślę, że nasi nie wyjdą z grupy ;/ Po cichu liczę, że Francja sprawi niespodziankę :)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 21:35    #5
[quote="GokuSSJ25"]Myślę, że nasi nie wyjdą z grupy ;/ Po cichu liczę, że Francja sprawi niespodziankę :)[/quote]

bez przesady, wystarczy że ograją Irlandię Płn. i mogą wyjść nawet z 3. miejsca ;)

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 22:25    #6
Finał: Hiszpania-Włochy 3:0

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 22:27

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 23:34    #7
Oj, Bulwa, zapomniałem ;) Wyjdą z grupy. 4 mecze zagramy :) Tak bardzo chciałbym się mylić... Pamiętam jak łamałem ograniczenia prędkości, żeby zdążyć na Polska-Grecja. Jaka była radocha jak Lewy strzelił :) Później Polska-Czechy w strefie kibica we Wrocku i moje "Jak ku*wa się nic nie stało?!" Mało po łbie nie dostałem, od "naszych"...

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 10:09    #8
[quote="GokuSSJ25"]Oj, Bulwa, zapomniałem ;) Wyjdą z grupy. 4 mecze zagramy :) Tak bardzo chciałbym się mylić... Pamiętam jak łamałem ograniczenia prędkości, żeby zdążyć na Polska-Grecja. Jaka była radocha jak Lewy strzelił :) Później Polska-Czechy w strefie kibica we Wrocku i moje "Jak ku*wa się nic nie stało?!" Mało po łbie nie dostałem, od "naszych"...[/quote]

Ja pamiętam jak padłem na kolana (mocno nawalony) i błagałem, żeby Tytoń obronił karnego.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 10:09

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 11:05    #9
[quote="GokuSSJ25"]Później Polska-Czechy w strefie kibica we Wrocku i moje "Jak ku*wa się nic nie stało?!" Mało po łbie nie dostałem, od "naszych"...[/quote]
Też byłem! Ale ja cię bić nie chciałem.

[quote="SuperZiemniak"]Ja pamiętam jak padłem na kolana (mocno nawalony) i błagałem, żeby Tytoń obronił karnego.[/quote]
A ja chyba jako jedyny w całej strefie warszawskiej nie lamentowałem nad losem, tylko mówiłem ludziom "on to obroni, on to obroni!". A dlaczego? Poza tym, że przypomniało mi się, że Tytoń ma sezon życia, jeśli chodzi o bronienie jedenastek, to mignął mi ten sekundowy obrazek, gdy Wawrzyniak podbiega do już prawie wchodzącego Tyotnia i coś mu tam gada. I wtedy szybka rozkimna: Wawrzyniak-Panathinaikos-Grecja-Karagounis-karny-Tytoń i już wiedziałem, jak to się może skończyć :) Po meczu wyczytałem, że miałem rację - Kubuś mu wyszeptał, że Karagounis zawsze strzela w tę samą stronę...
twitter.com/Ceyvol

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 11:16    #10
Reasumując : wszyscy wiemy jak się to skończyło. Długo, oj długo poczekamy przynajmniej na ćwierćfinał. Bardziej prawdopodobne jest to, że Nasze wnuki lub prawnuki być może doczekają.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.