Uciekający trenerzy

 oparson Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2009, 19:36    Pytanie
Mam problem w moim Atletico Madryt. A przynajmniej tak mi się wydaje.Liverpool i Arsenal podkupili mi już dwóch trenerów (siłowy i od bramkarzy). Próbowałem ich zatrzymać ale nic z tego :) próbowałem kupić np.Krzysia Dowhana z Legi ale zarząd anulował transfer bo uznał ,że mamy wystarczającą liczbę trenerów. Co robić? czy to nie zaszkodzi treningowi moich zawodników? i ciężko mi znaleźć jakichś godnych następców ! pomocy

 pchela123 Młody aktywista

Postów: 392
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2009 20:16    #10
Pozwalniaj wszystkich trenerów juniorów i zatrudnij nowych chyba że ktoryś z trenerów juniorów ma dobre punkty dodane np. jest ci potrzebny atak a koles od juniorów ma 19. Oferujesz mu kontrakt i jest w klubie.
Zawsze możesz skorzystać z tego:
http://www.cmrev(...)PL_.html :)

Pozdro

EDIT: Sposób jest taki: Bierzesz na swoją drużynę i tam po lewej stronie jest opcja Szukaj i tam masz Lista Życzeń Piłkarze i Sztab szkoleniowy. Naciskasz Sztab i tam masz ich kontrakty i inne duperele ale po co zagladac na profil ? Bierzesz statystyki trenerskie i tam masz juz pokazane jakie kto ma. Żeby szybciej znaleźć naciskasz co ci potrzeba i tam masz w skali od 20 w dół.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.09.2009 o godz. 20:19

 piast29 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2009
Skąd: S
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2009 20:31    #11
http://stopreklamiewkomentarzach.pl/
ZAPRASZAM DO LOGOWANIA I KOMENTOWANIA !!!

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.09.2009 o godz. 20:39

 hidalgo4 Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2008
Skąd: Birmingham
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2009 21:47    #12
jest jeszcze przbiegly spodob zwiekszenia liczby mozliwej liczby trenerow tzn. mozna zaoferowac obecnym trenerom postu asystenta do ktorego nie ma ograniczen, a co za tym idzie liczba trenerow sie zmniejsza a trenig pozostaje na top

 Black Młody aktywista

Postów: 272
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2009
Skąd: Łowicz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2009 21:54    #13
A tu się mylisz. Mi się raz zdarzyło, że zarząd zablokował kontrakt, bo kolejny asystent nie jest już potrzebny. Można mieć ich paru, ale jednak jakiś limit jest. Od czego zalezy? Nie wiem.

 Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 3456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2009 22:00    #14
[quote=hidalgo4]jest jeszcze przbiegly spodob zwiekszenia liczby mozliwej liczby trenerow tzn. mozna zaoferowac obecnym trenerom postu asystenta do ktorego nie ma ograniczen, a co za tym idzie liczba trenerow sie zmniejsza a trenig pozostaje na top[/quote]
odwrotnie... jak jeszcze nie grąłem HC to stosowało się taki trick - proponowało się asystentom kontrakty trenerskie aby ominąc ograniczenie ;-)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution