Uaktualnienie składów do FM 2011

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2012, 18:38    Pytanie
Witam!

Czy posiada ktoś namiary na uaktualnienie do FM'a 2011 datowane na minimum 1.09.2012? Nie musi być polskie, zagraniczne też pasuje. Ewentualnie czy RUT lub ktokolwiek inny planuje wydanie uaktualnienie do FM'a 2011?
Proszę o odpowiedź i ewentualne linki w komentarzach.

Pozdrawiam
zetkaiii
Jesteśmy tu aby pomagać...

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2012 18:08    #1
Naprawdę nikt nie ma pojęcia o jakimkolwiek uaktualnienie do FM'a 2011 po letnim okienku transferowym?
Jesteśmy tu aby pomagać...

 seba1631 Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2012 16:40    #2
No właśnie też szukam na internecie, ale chyba nikt nie ma zamiaru tak owego zrobić dla 11 :( Dziwne, będzie trzeba zakupić 13 bo bez sensu grać gdy Lewandowski to dalej słabiaka tak jak Piszczek

 PsychosocialPL Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2012 23:07    #3
Ja mam tzw. "swoje" uaktualnienie, bo nie posiadałem FM12 i dzielnie cisnąłem w FM11. Jest w nim ostatnie okienko, jednak robiłem większość rzeczy dość "pobieżnie"(tj. wielu zawodnikom nie poprawiałem skilli, transfery tylko te 1-ligowe). Ponadto jestem fanem Chelsea, Realu i Legii, więc te zespoły są dość przekoksowane, a Barca czy City osłabione. Jest w nim także oficjalne uaktualnienie budżetów przygotowane przez CMREV. Wszystko chodzi na patchu 11.3.0

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.