Uaktualnienia do FM 2015

 Shaft Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2015
Skąd: KĘDZIERZYN-KOŹLE
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2016, 19:37    #1
Mam takie pytanie. Zespół redakcyjny planuje aktualizacje składów do 15ki ? Czy już tylko prace będą dotyczyły FM 16 ?

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2016 20:12    #2
Pracę nad update do 2015 w toku. :)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Shaft Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2015
Skąd: KĘDZIERZYN-KOŹLE
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 18:22    #3
:) dzięki za info...:)

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 18:41    #4
Update jest już na stronie. :)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 christoph Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 16:44    #5
Witam
Dlaczego nie mogę go pobrać? Wyskakuje mi ciągle błąd 404

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 17:36    #6
Bo klikasz w tytuł dodatku. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego to w kółko robicie.

Naprawdę nikt w Internecie nie wie, co to jest Mirror?
twitter.com/Ceyvol

 Unobtainium Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 18:01    #7
[quote="Ceyvol"]Bo klikasz w tytuł dodatku. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego to w kółko robicie.

Naprawdę nikt w Internecie nie wie, co to jest Mirror?[/quote]
To zmieńcie nazwę na Polską i przesuńcie w bardziej widoczne miejsce.
I jak już będziecie cokolwiek tu zmieniać to przy okazji przerzucić pliki na inny serwer bo te teraz to nie wiem kto wam polecał.

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 19:25    #8
Szybciej będzie jak się angielskiego nauczysz, mediafire jest dobrym serwisem hostingowym i DARMOWYM.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2016 o godz. 20:58

"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 20:51    #9
Może tak zrobimy, a może nie. Nie zmienia to faktu, że angielski jest językiem Internetu, w którym raczej nie siedzicie od wczoraj, do tego ściągacie masę plików z wielu portalów hostingowych i downloadów - możecie zaprzeczać, ale i tak nie uwierzę. Żyjemy w czasach codziennego obcowania z siecią, dlatego wymagam od usera trochę więcej niż ślepe klikanie w nagłówki i robienie smutnych minek przy pytaniach "dlaczego mi to nie działa :///". Z przyktością zauważam, że większość internautów stała się bandą leni albo kompletnie nieporadnych idiotów, których przerasta wszystko poza obsługą Facebooka (bez urazy, ale nie macie pojęcia na ile durnych pytań, albo takich, na które odpowiedzi są w Google/na stronie/wszędzie, odpowiadam tygodniowo - tylko dlatego, że już Wam nawet nie przychodzi do głowy, by skorzystać z wyszkiwarki). Postrona taka jak ta w FilePlanet ma dosłownie kilka elementów i jeżeli pierwsze rozwiązanie mi nie działa, to naturalnym odruchem dla mnie jest szukanie kolejnego, bo zakładam, że mogłem zrobić coś nie tak - a nie klikam w kółko w to samo miejsce i smutam, bo ojejku, błąd 404, więc wołam pomocy :((( Przeglądarki od lat mają pasek stanu, na którym po najechaniu wyświetla, pod jaki adres prowadzi link, ale nieeeeeee, będę klikał cały czas w jedną rzecz i się dziwił, że nie działa. Widząc, jak ludzi przerasta coś takiego, mam ochotę opuścić tę planetę, jak ten doktorek z mema.

Suma sumarum, jeżeli strona posiada opcję, która działa i nie jest ona zakamuflowana Bóg wie gdzie i jak bardzo, to jest to wina usera, że nie potrafi jej znaleźć, a nie nasza. Owszem, naszym zadaniem jest uczynić, aby strona była intuicyjna, ale nie chcemy na etapie dużych zmian bawić się w półśrodki - liczymy na to, że mając przed sobą dołek wielkości golfowego, dacie radę go wyminąć. A jednak się okazuje, że musimy Wam jeszcze rysować strzałkę dookoła. Miejcie litość.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 28.02.2016 o godz. 20:57

twitter.com/Ceyvol

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2016 20:59    #10
Doktorek z mema jest z Futuramy, polecam na zdenerwowanie ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.