Tworzenie ligi - symulacja meczów!

 Xaime1310 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.02.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.02.2018, 09:59    #1
Witam! Jestem tutaj nowy i nigdy nie miałem styczności z FM!

Mam jednak kilka pytań! Czy mógłby ktoś na nie odpowiedzieć???

Czy jest możliwość stworzenia w FM 2018 własnej ligi i wybrania do niej dowolnych drużyn (np. Legia, FC Basel, Ludogorets, Rosenborg itp)?
To samo pytanie tyczy się pucharu! Czy można stworzyć własny puchar, gdzie ustala się ilośc drużyn, całą drabinkę i dobiera się do niej dowolne drużyny?

Generalnie potrzebuję takich opcji do symulacji meczów pomiędzy drużynami! Jest taka opcja w FM, gdzie tworzysz własne ligi i puchary i decydujesz o ich parametrach (ilośc meczów, rozstawienia w pucharach itp)

Proszę Was o informacje!
Jeśli to możliwe to opiszcie mi to szczegółowo jak to wygląda pod tym względem!

 Foxyr Partyzant

Postów: 447
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2017
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.02.2018 14:34    #2
Wydaje mi się, że to o czym piszesz jest do zrobienia przez edytor bazy danych. Jest on darmowym dodatkiem do FMa i jeśli posiadasz samego FMa to edytor możesz ściągnąć sobie ze steama. Dokładniej znajdziesz go w zakładce "Biblioteka --> Narzędzia" pod nazwą "Football Manager 2018 Editor". Dzięki temu będziesz mógł zmodyfikować bazę danych i zacząć grę na tej swojej bazie już z nowymi rozgrywkami. Co się tyczy symulacji meczów wystarczy, że stworzysz bezrobotnego menagera i możesz symulować całe sezony w dowolnych rozgrywkach. Co do szczegółów to jednak nie pomogę, bo sam się za bardzo edytorem nie bawiłem, a też nigdy nie interesowało mnie symulowanie rozgrywek bez uczestniczenia w nich.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.