Tworzenie gracza w FM05

 Maniak Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2004
Skąd: Uj??cie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2005, 12:33    Pytanie
Próbowałem stworzyć siebie no i na prośbę znajomych, jeszcze parę osób do FM. Używałem edytora, który jest dołączony do gry, tylko ze dosyć często powodował on błędy bazy danych. Jak zaczynałem tworzenie to jeszcze było Ok (zrobiłem 1 gracza)... Chciałem sprawdzić jak to wyszło no i odpalam grę. Wszystko działa. Potem wyjście z gry, znów powrót do edytora, tworze 2 gracza (nawet nie przypisywałem do żadnego klubu) no i przy próbie sprawdzenia jak wyszło zawiesza się FM. Sadze ze jest to błąd bazy danych, bo następuje w momencie jej ładowania, tylko jak sobie z tym poradzić

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution