Twitter i YouTube w FM11

 Dereds Przodownik pracy

Postów: 981
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Skąd: Dynów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010, 20:27    Pytanie
Witam.
Mam problem z zalogowaniem sie do Twittera lub YouTuba w FMie.
Wpisuję poprawny login i hasło, a ciagle wyskakuje, że błedne i logowanie sie nie powiodło...
Macie jakies pomysły?

 Marcin22 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 663
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010 19:52    #1
Chciałbym zadać podobne pytanie (nie chcę robić kolejnego tematu), jestem na stronie zalogowany do Twittera i YT, ale ani bramek przesyłać nie mogę ani wpisów dodawać ;

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010 20:17    #2
w sumie na razie nikt nie może chyba dodawać powtórek, nie wiem, dość dziwna sprawa tym bardziej, że jest to nowość...
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 elsiete Młody aktywista

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2009
Skąd: 3miasto
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2010 22:50    #3
Na twitta mozesz dodawac informacje o wygranych pucharach, ligach, rekordach (lub fm sam doda), na youtuba moge wrzucac bezproblemowo skróty prosto z fma ale tylko z niektórych kamer (kamera TV czestą nie daje sie wrzucic, ale linia boczna lub ławka juz tak)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2010 o godz. 22:52

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2010 04:17    #4
Wystarczy zmienić język na angielski i powtórki (pojedynczych bramek) dadzą się wrzucić z każdej kamery. Natomiast jeśli chodzi o twittera, twórcy troszkę zminimalizowali ilość wpisów i dodają je tylko przy wyjątkowych okazjach (rekordy, zwycięstwa w lidze, w pucharach itp. itd.)

 Quellehir Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2013 16:58    #5
Wiem, że temat ma już prawie 3 lata, ale akurat chodzi o podobny problem.

U mnie z kolei na Twittera bez problemu się zalogowało, ale na YT nie mogę (osiągnięcie na Steam'ie chcę wykonać). Cały czas wyskakuje, że podałem błędne dane. Nie idzie już w tym wydaniu gry po takim czasie, czy może coś ja źle robię?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 01:16    #6
Już gdzieś rozwiązano ten problem. Trzeba było zrobić coś z kontem na YT w ustawieniach. Że możesz logować się z innych urządzeń czy coś takiego. W tym akurat za dobrze się nie czuję ale ktoś już pisał rozwiązanie do tego na tym forum.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.