Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 19:48    #801
No a dałeś zamiast niego kogoś innego? Bo jak lista wykonawców była pusta to komputer wymyślił ją za Ciebie...

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2017 19:54    #802
Całą hierarchię ustawiłem i nie ma tej liście ani na żadnej innej Quagliarelli, mimo to on podszedł do wykonywania karnego

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 02:15    #803
[quote="TakiKuba"Wypieprzyłem Quagliarelle z wykonawców bo zmarnował 2karne z rzędu to właśnie wykonywał i zmarnował kolejny karny, tylko dlatego że strzelił dwa gole i walczył o hattricka? [/quote]

Tego nie zmienisz jak zawodnik ma już 2gole i dostajesz karnego to zawsze będzie celował w hattricka. Nic nie zrobisz.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 09:06    #804
Panowie! Naprawdę jestem zaskoczony tym, że jeszcze się nie przyzwyczailiście do takich FMowskich sytuacji.
Co do kontuzji - to się może wydarzyć - np. Milik w Napoli, zaraz na początku, po świetnym starcie dostał kontuzji. To się dzieje w życiu, więc nie ma co demonizować FMa.
Co do karnych - jak wspomniał kolega - gracz zawsze będzie dążył do hattricka, nawet jeśli karne ma na poziomie 1.

I jeśli chodzi o wyniki - panowie, popatrzcie na wyniki w rzeczywistości - Argentyna - Wenezuela 1-1. Pamiętam kilka lat temu Chelsea - Barca jak Chelsea w dziesięciu się broniło cały mecz i miało strzał bodajże Ramiresa i przeszli dalej. To się dzieje, także w FMa można mieć "gorszy dzień".
Co czuję gdy gram z kompletnym outsiderem, beniaminkiem, Radomiakiem i do połowy przegrywam 0-3? Radomiak miał 3 strzały/kontry ja 3 razy więcej? Ostatecznie kończy się na 1-4, przy 5 strzałach Radomiaka, z 20 moich? No nic, jest złość, ale trzeba się poprawić. Lepiej jeden mecz przegrać trzema bramkami niż trzy mecze jedną bramką.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 09:28    #805
Ja np zauważyłem taką prawidłowość że potrafię natrzaskać silniejszemu rywalowi 6:1 (gram Bristol Rovers-totalnym outsiderem) a potrafię polec z cieniasem np 3:1.Szczerze mówiąc jak na zapowiedzi meczu jest napisane że jestem murowanym faworytem to zaczynam się takiego meczu bać.

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 10:04    #806
Hm, kwestia motywacji? Też mnie to zastanawia, potrafić zremisować 0-0 z City, by po jakimś czasie przegrać z Piastem 3-4. Może też to kwestia przemotywowania (ten mecz miał decydować o mistrzostwie, a kazałem bez pucharu nie wracać)?

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 10:36    #807
Nie wiem...ja nigdy nie motywuję na zasadzie "macie wygrać albo zajebię".Racze spokojnie zachęcam ale często jak mnie ktoś pokona to asertywnie żądam zemsty ("pamiętacie co xxx zrobili z nami w ostatnim meczu?";) i to działa-wskaźniki morale idą w górę a większość o ile nie wszyscy są zmotywowani.Tak czy inaczej gram z ogórami,wszyscy zmotywowani,taktyka taka umiarkowana-nie na chama wszyscy do przodu i dostaję wpierdol.Tak było w pucharach-górowałem o głowę nad przeciwnikiem gorszym o 2 klasy (!) rozgrywkowe i przegrałem.

 Raskal Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 10:48    #808
[quote="student137"][quote="TakiKuba"Wypieprzyłem Quagliarelle z wykonawców bo zmarnował 2karne z rzędu to właśnie wykonywał i zmarnował kolejny karny, tylko dlatego że strzelił dwa gole i walczył o hattricka? [/quote]

Tego nie zmienisz jak zawodnik ma już 2gole i dostajesz karnego to zawsze będzie celował w hattricka. Nic nie zrobisz.[/quote]

Otóż nie do końca. Zawsze miałem tak, że jak ktoś ma dwa gole i jest karny to z automatu on podchodzi, a tu nagle zmiana. Gram Southampton - Charlie Austin zdobył dwie bramki i nagle rzut karny. Byłem pewny, że naturalną kolejnością rzeczy on podejdzie do jego wykonania, a tu zonk. Do karnego podchodzi Gabbiadini... Dodam tylko, że nie mam ustawionych egzekutorów, tylko strzelają z automatu Ci, którzy mają najwyższy współczynnik rzutów karnych. Taka sytuacja wydarzyła się pierwszy raz odkąd gram.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 11:03    #809
@Raskal - gra się zbugowała :)

@Dande - po pierwszych 9min gry bez gola (tzn w 9min meczu) zawsze daję ASERTYWNIE-ZACHĘĆ. Przy zgranym zespole i już nakoksowanym w 70% kończy się to dla mnie golem do 15min.

Co do karnych to ta gra to jeden wielki bug. Mogę mieć zawodnika z atrybutami po 16-18:
-karne
-wykanczanie
-opanowanie
-koncentracja
-inne kluczowe

A i tak spierdoli 3 karne z rzędu.

EDIT: Nie wiem czy też to zauważyliście, ale jak twój zespół spierdoli karnego przy stanie 0-0 to co by się nie działo to w zdecydowanych % ni chuja nie wygrasz spotkania.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.09.2017 o godz. 11:08

 dande Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: Katowice/Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.09.2017 12:18    #810
@Zwolay - spójrz na Puchar Anglii - tam takie rzeczy się non stop dzieją, że drużyny z topu odpadają z zespołami z niższych lig. Ba, nawet w naszym, rodzimym pucharze tak jest. Również stosuję "pamiętania co tamci wam zrobili". Hmmm, może za często rotujesz drobne ustawienia w taktyce właśnie? Ja każdy mecz, niezależnie od przeciwnika zaczynam od standardowej taktyki i swoich ustawień. Ewentualne roszady stosuję w trakcie meczu zależnie od jego przebiegu. Nie zakładam przed meczem - opierdzielimy ich, wszyscy na hura na atak. Każdy mecz - niezależnie czy gram z Wdą Świecie czy Realem Madryt - zaczynam tak samo. No i też zależy - czy gram pierwszą 11stką czy rezerwami - bo co innego wtedy też wymagam (np. zakładam, że nieogranym drugim garniturem może pójść gorzej).

No i kwestia rozgrywek - np. w lidze potrafiłem z danym zespołem wygrać 6-0 (co prawda grając II połowę w przewadze). 3 tygodnie później grałem z nimi w finale PP - 1-2, tak się zmotywowali, że nie miałem wiele do powiedzenia.

@student - dajesz swoim piłkarzom max 9 min na zdobycie bramki? :P
Ciekawa taktyka. Powiem szczerze, że rzadko korzystam z podpowiedzi z ławki, ale przetestuję ;)

Co do karnych - spójrz na Messiego - jakkolwiek jeden z najlepszych piłkarzy w historii - tak mistrzem karnych nazwać go nie można ;)

I ja nie zauważyłem, a zdarzało się nie strzelać karnych przy 0-0.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.