TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2015 18:35    #31
Gość zarabia 230 euro tygodniowo, ja mu daję 2300 + 60000 za podpis + 60000 dla agenta + kluczowego gracza + roczna podwyżka 25% + kwota odsprzedaży 25% + inne bonusy. I co? Przedłuża kontrakt ze swoją ekipą o 3 lata, za 230 euro tygodniowo. Patologia.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2015 20:04    #32
Może tam jest miłośc jego życia plus nowo narodzone dziecko z imprezy sylwestrowej/walentynek?

 Marjo_O Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2010
Skąd: wieś;) Pieski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2015 23:45    #33
Myślisz? W sumie nowy kontrakt podpisał jakoś w lutym, więc... :D Inny chyba też zakochany: nie chciał przedłużyć kontraktu - chciałem go sprzedać - miał oferty z wyższych lig - odrzucił, bo nie chce odchodzić - przestałem go wystawiać, bo jest niepotrzebny i ma następcę - foch, bo nie gra i że NIE CHCIAŁEM go sprzedać - powiedziałem, że go sprzedam po sezonie - raban w całej ekipie, oburzeni jak go potraktowałem... I tak to się toczy.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 00:01    #34
Ustalam kadrę na zgrupowanie, powiedzmy na Cyprze. W międzyczasie jest Puchar Narodów Afryki i jest taki Bambo Silkpicker reprezentujący Zanzibar, czy inną biedotę. I co? Przychodzi z mordą, wielce niezadowolony, że go nie widzę w składzie na zgrupowanie... Do poprawy.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 08:44    #35
[quote="gucioprawda"]Ustalam kadrę na zgrupowanie, powiedzmy na Cyprze. W międzyczasie jest Puchar Narodów Afryki i jest taki Bambo Silkpicker reprezentujący Zanzibar, czy inną biedotę. I co? Przychodzi z mordą, wielce niezadowolony, że go nie widzę w składzie na zgrupowanie... Do poprawy.[/quote]

Klasyk. Tak samo jak zostawanie na zgrupowaniu, mimo że mecze dzieli miesiąc lub więcej.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 09:41    #36
rozpierdala mnie to, że WSZYSTKIE drużyny w lidze kasują sobie serię porazek na mnie. Drużyna przegrała 5 spotkań z rzędu, okupuje ostatnie miejsce? To nic, mecz z Mejtem jest w sam raz na rozjebanie 5:0. Drużyna nie wygrała ANI RAZ w tym sezonie? Spoko, mnie rozjebie. Gram u siebie, jestem zdecydowanym faworytem, goście nie mają celnego strzału na bramkę? Spoko, po rożnym w 90 minucie karny z kapelusza. No kurwa, ja rozumiem wszystko, ale jak mi ta spierdolina nie pozwli wygrać RAZ KURWA NA CZAS to ją wyjebię przez okno. Kurwa, ustawiam takie role, żeby zawodnicy mieli najlepsze giwazdki. Robię sparingi kurwa, żeby sobie humory poprawili wygrywaniem. Jak skuriwiały FM gra środkiem, to próbuję szeroko i odwrotnie. No kurwa jego mać, czy jest tu jakikolwiek schemat, który działa, czy po prostu mam jebać spację i liczyć na łut szczęścia?
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 10:00    #37
Ja klepie spacje i idzie ;) mam jedna taktyke (taa teraz spece od realizmu beda się denerwowac), która dopieszczam od kilku wersji jedyne co zmieniam w cie spotkania ti hakies komendy jak mi sie chce. Czasen przegram z dupy ale jestem na to gotowy. Te fmy to sa takie jak szpakowski, za barcelona, wiec graj taktyka barcy, nje wazne w jakiej lidze i będzie dzialac. Moze malo logicznie no ale ; ( i to właśnie jest takie chujowe w FMie, ludzie paluja sie realistycznym silnikiem a ja osiagam dobre wyniki zlewajac na tem silnik k grajac jak w CM 01/02, slabo? Moze ale pierdole ogladanie spotkan na fullu i plakanie po dziwnych sytuacjach. Spacja i do przodu

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 11:32    #38
Dobra, Fm 14 mnie pokonał. Wyjebałem go i idę coś poczytać. szkoda czasu na to gówno. Takiej frajdy jak z CM-em juz miał nie będę, a z drugiej strony, po tylu latach, już się w CM-a gra ciężko, brakuje wielu opcji itd. Tak czy inaczej, idę pograć w GTA V, a za tydzień - na 3 tygodniowy urlop - kupuję wiedźmina. Jebać SI Games.
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 11:43    #39
[quote="M8_PL"]Dobra, Fm 14 mnie pokonał. Wyjebałem go i idę coś poczytać. szkoda czasu na to gówno. Takiej frajdy jak z CM-em juz miał nie będę, a z drugiej strony, po tylu latach, już się w CM-a gra ciężko, brakuje wielu opcji itd. Tak czy inaczej, idę pograć w GTA V, a za tydzień - na 3 tygodniowy urlop - kupuję wiedźmina. Jebać SI Games.[/quote]

Też wczoraj miałem taką reakcję, tylko że w Fmie 15 oraz ja już mam Wieśka - polecam. Trzeba zrobić sobie przerwę od tej durnej gry.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 12:46    #40
Zgrupowanie kadry, Przed każdym meczem włącza się skrypt - zawodnik odniósł kontuzje. Wypada jeden, drugi, trzeci bez powodu w zamian od programistów SI dostajemy do składu szaraków.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.