Trzy pytania (dodatek, edytor, lista krajowa)

 madridista1400 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2012, 22:02    Pytanie
Witam wszystkich, mam parę pytan dotyczących FM. Po raz pierwszy gram w tą grę i nie wiem paru rzeczy. Zacznijmy od tego że bede prowadził karierę na jednym z forum reprezentacją Polski w PESie, a z równolegle prowadzononej kariery w FM będę czerpał składy, terminarz czy wyniki innych druzyn (i takie tam różne). Więc:
1. Jest jakiś dodatek dodający chociaż po jednej pełnej lidze dla krajów, w których jest tylko pare drużyn (typu San Marino, Andora, Luksemburg, jakieś ligi dla krajów Oceanii, Afryki, Ameryki Środkowej, bo tam własnie zauważyłem brak wystarczającej liczby zespołow w ligach, [jak nie ma dla wszystkich krajów to chociaż dla jak największej ich ilości])
2. Jest jakiś ''edytor wyników'', przed meczem albo po meczu żeby mozna było wpisac czy zmienic, bo jak juz wspomniałem bede prowadziłk kariere Polską, i własnie inny wynik osiągnę w PESie a inny bedzie w FM 2012
3. Co to jest ''lista krajowa'' i jak można do niej wyszukiwac (dodawac) zawodników z nizszych lig, (chyba ze tam są wszyscy piłkarze majacy obywatelstwo danego kraju to sory - moja niewiedza). Chociaż raz usunąłem piłkarza z listy krajowej to wydaje mi się ze tam nie znajdują sie wszyscy piłkarze).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.