Trening problem

 biller Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013, 17:34    #1
Witam, mam taki problem. Po skończeniu 3 sezonu nagle zacząłem mieć problem z treningiem a mianowicie podczas okresu przygotowawczego nie jestem w stanie wytrenować taktyki do początku sezonu. Przez 3 sezony udawało mi się to, paski były do 1wszych meczów praktycznie na maxa wytrenowane a teraz trwa to aż do stycznia! Zawsze miałem punkt ciężkości na tylko taktyka i bardzo wysoka intensywność i działało a teraz paski zapełniają się strasznie powoli, wręcz nie widać efektów a gram już 6 sezon. Czyżby był to błąd w grze czy może po patchu coś się namieszało?

 szkagar Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2013
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2013 21:34    #2
1. Jeśli mocno modyfikujesz taktykę to nauczenie sie nowej zajmuje więcej czasu.
2. Poszukaj lepszego trenera taktyki.
3. Ustaw tydzień albo dwa wyłącznie na opanowanie taktyki albo zgranie zespołu.

 biller Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2013 23:09    #3
Chyba wiem przez co już :) Im więcej piłkarzy w składzie przed sezonem tym mniejszy pasek i tym wolniej się go trenuje.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 02:38    #4
ciekawa uwaga ;) zapisuję.

 Diablo5555 Partyzant

Postów: 201
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 03:58    #5
[quote="myfunnygame"]ciekawa uwaga ;) zapisuję.[/quote]
Serio? Ty wszystko zapisujesz??

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2014 04:14    #6
widzisz, niektórzy korzystają z forum i nie wiedzą co zrobić z error parsing XML czy też not well-formed (invalid token) at line o reprezentacji niemiec i japonii nie wspominając, ja czasami zapominam o takich "głupotkach", jak np. ilość graczy w pierwszym zespole która wpływa na jakość treningu, które dla innych są oczywistością.
:P

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 18.05.2014 o godz. 04:15

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.