Trenerka

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2013 20:45    #11
A w takim razie jak Andre Villas BOas zrobił taki kurs skoro nie był piłkarzem nigdy?
Może w innych krajach idzie tak zrobic bez bycia piłkarzem?

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2013 20:53    #12
Co każdy Trener wiedzieć powinien.

1. Jak zostać Trenerem? Wymogi na kursy organizowane przez PZPN.

Kandydatem na kurs trenerów II Klasy / trenerów UEFA A może być osoba, która spełnia następujące kryteria:
- ma ukończone 21 lat
- posiada minimum wykształcenie średnie w przypadku kursu trenerów UEFA A i świadectwo dojrzałości w przypadku kursu trenerów II Klasy,
- posiada legitymację instruktora piłki nożnej i dyplom trenera UEFA B,
- posiada udokumentowany co najmniej dwuletni staż pracy szkoleniowej z tytułem instruktora piłki nożnej i trenera UEFA B,
- przedstawi opinie o przebiegu pracy szkoleniowej wystawione przez pracodawcę,
- przedstawi zaświadczenia o uczestnictwie w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez macierzysty Związek Piłki Nożnej,
- przedstawi dokument poświadczony przez lekarza pozwalający na podjęcie zajęć praktycznych na kursie trenerskim.
- złoży oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności do czynności

Kandydatem na kurs trenerów I Klasy / UEFA A Wyrównawczy może być osoba, która spełnia następujące kryteria:
- posiada co najmniej świadectwo dojrzałości,
- posiada dyplom trenera II Klasy piłki nożnej,
- posiada udokumentowany co najmniej trzyletni staż pracy szkoleniowej z tytułem trenera II Klasy piłki nożnej,
- legitymuje się znaczącym dorobkiem w pracy szkoleniowej poświadczonym przez pracodawcę i macierzysty związek Piłki Nożnej,
- przedstawi zaświadczenia o uczestnictwie w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez macierzysty ZPN lub PZPN,
- przedstawi dokument poświadczony przez lekarza pozwalający na podjęcie zajęć praktycznych na kursie trenerskim,
- złoży oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności do czynności prawnych.

Kandydatem na kurs trenerów UEFA PRO może być osoba, która spełnia następujące kryteria:
- posiada co najmniej świadectwo dojrzałości,
- posiada dyplom trenera UEFA A,
- posiada udokumentowany co najmniej 3-letni okres pracy na stanowiskach: I-go trenera z zespołami II ligi lub reprezentacji Polski młodzieżowych U-21 / U-23 lub reprezentacji Polski seniorów B / A,
- lub posiada co najmniej 3-letni okres pracy na stanowiskach: I-go trenera z zespołami Młodej Ekstraklasy w tym 1 rok na stanowisku I-go trenera z zespołami II ligi,
- lub posiada udokumentowany półroczny okres pracy w sezonie wiosennym z zespołem II ligi na stanowisku I-go trenera z licencją trenerską PZPN i uzyskuje z tym zespołem awans do I Ligi,
- przedstawi zaświadczenia o uczestnictwie w konferencjach szkoleniowych organizowanych przez macierzysty ZPN lub PZPN,
- przedstawi dokument poświadczony przez lekarza pozwalający na podjęcie zajęć praktycznych na kursie trenerskim
- złoży oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności do czynności prawnych

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2013 21:00    #13
Na przyszłość pamiętajcie, żeby zaglądać w podane linki, a przede wszystkim czytać ze zrozumieniem.
Kilka postów wyżej podałem linka do tekstu, który umieściłem we wcześniejszym komentarzu. Wystarczyło tylko trochę chęci i wysiłku, a jak niektórym trzeba milion razy to samo pokazywać palcem to ręce opadają

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.