transfery zarządu

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011, 10:04    Pytanie
Witam ponownie... na początku chciałbym przeprosić, że znowu odemnie pytanie, ale FM08 pochłonął mnie właśnie bez reszty.

Otóż było sporo co do sposobów na zwiększanie liczby trenerów w klubie poprzez zwiększanie zaufania zarządu- a jak jest z przyjmowaniem przez nich ofert transferowych? Właśnie za głupie 600 tysięcy poszlo mi 2óch najlepszych piłkarzy drużyny... bo Jan Furtok uznał za grzech odrzucenie "tak wysokiej" ;/ oferty... czy po znacznej poprawie stanu konta drużyny prezes da mi w końcu wolną rękę przy odrzucaniu ofert innych klubów? Jeśli temat już istniaj to przepraszam - ja kompletnie niczego nie znalazłem. z gory dzieki

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 10:14    #1
Grając słabszym klubem niestety często się tak dzieje. Podejrzewam że Janek Furtok nie odpuści i dalej jak dostanie dobrą ofertę to sprzeda graczy bez twojej wiedzy.Wyjściem może być ustalenie ceny minimalnej na jakieś 10 mln i powinien być spokój( z ofertami)

Użytkownik uznał post za pomocny

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 10:29    #2
post scriptum - można w jakiś sposób oficjalnie wyrazić swoją dezaprobate? "Trener wściekły po sprzedaży kluczowego zawodnika" byłaby fajna sprawa. Ale chyba nie ma takiej interakcjii z kibicami - przynajmniej w FM08

co do ceny minimalnej nie ma siły... dałem za Nowackiego minimum 8 milionow a i tak składali oferty po 400 tysięcy - a od 500 tysięcy furtok akceptuje już all... nieistotne jak ważny w drużynie piłkarz.

w fmka 2008 grałem już dawno i nie pamiętam dokładnie czy rzeczywiście po zbogaceniu się klubu działanie zarządu ulega zmianie - moim zdaniem powinno, może twórcy gry to uwzględnili. No i nie pamiętam czy można w jakiś sposób krytykować takie kroki zarządu

 radzik27 Młody aktywista

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2011 11:03    #3
Tak ulegnie zmianie, jeśli będziesz miał już porządny stan konta (kilka mln euro) to prezes nie będzie przyjmował tak śmiesznych ofert. Chyba, że ktoś sypnie większą gotówką...

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.