Transfer Bereszyńskiego

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 10:45    #21
@szemek, jasne, mógł uznać za stosowne to, ale po kiego ch**a całował herb ? Z resztą Rumak wypowiedział się, że on nawet nie wiedział, że Judasz taką decyzję podejmuje.

http://www.sport(...)cjuje-z-
Jak sam się wypowiada wtedy ew. mogliby konkurować.

Zachował się więc jak typowy zdrajca. Tak jak kondi napisał, to chore tłumaczenie. W takim razie Bereszyński miał w pompie rodzinę ? Rodzina jest Bogu Ducha winna.

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 12:13    #22
Ludzie po co ta nienawiść? Klub stoi ma więcej niż 1 piłkarza. A nie odeszła legenda gdzie mogły być kontrowersje. Ile było wymian w Europie na linii Arsenal-Chelsea, Juventus-Milan, Milna-Inter, Barca-Real...I tam nikt nikogo z ,, siekierą" nie ganiał. A w Polsce jak zrobi się dobry transfer na linii Legia-Lech, Legia-Wisła to od razu zdrajca, na szubienicy go, judasz, spalić na stosie...dejm skąd w was taka nienawiść? O.o

 barste Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Czarnków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 12:16    #23
Kto oglądał film ''Skrzydlate Świnie'' ten wie czym to grozi, to nie jest przejście z jakiegoś kędzierzyn kozle do kmity zabierzów....tylko do największego wroga! w Krakowie za takie coś dostal by pewnie kosę w brzuch.
Obecni piłkarze nie mają za grosz honoru, czym oni różnią się od luksusowych prostytutek? Robią to co każą tym co im lepiej zapłaca.
Rozumiem chociaż jakby to był jakiś zagraniczny piłkarz...ale wychowanek z tego samego miasta!!! Hańba i wstyd dla rodziny, tyle w temacie.

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 12:28    #24
barste@ pytanie za milion (zmyślonych) euro...Gdybyś grał w Wiśle Kraków miałbyś przejść za lepszy hajs z niepewną przyszłością w obecnym klubie to byś został? Ludzie ogarnijcie się. W obecnych czasach piłka to jest biznes. A piłkarze nie mają już przynależności klubowej. Może znajdzie się 1 na 100. Wy chcecie Europe? Kurde czasem mam wrażenie, że nasz kraj powinni ogrodzić wielką siatką i odgrodzić od cywilizacji. Bo w tym kraju jej długo nie zobaczymy...

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 13:48    #25
@Stalker Ja bym Wisły nie opuścił dla Legii. A stosunki Lecha i Legi są jeszcze bardziej napięte. Nie chce tu oceniać Bereszynskiego, bo jak na tą kase piłkaraza to szum jest za duży, ale jestem pewny, że jest wielu dla których barwy są ważniejsze.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 14:09    #26
Widzisz i nie grzmisz... Jak widze taki komentarze jak ten ''barste'' to nóż otwiera mi się w kieszeni. Każdy wybiera klub według własnych przekonań i może grać tam gdzie mu się podoba. To że ktoś gra w Lechu nie oznacza od razu że musi byc ich wiernym kibicem i nienawidzić Legii. W ogóle ta cała nienawiść Lecha i Legii istnieje głównie między kibicami i nikt nie musi się do tego dostosowywać. Znowu też pojawia się wątek pieniędzy...Powiem tak jeśli ktoś porównuje takiego piłkarza do prostytutki to jest żałosny. Ale co tam, dalej siedźcie praed kompem zżerani przed zazdrość :D Pozdro

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 14:23    #27
kaka222@ Nawet jakbyś nie był pewny czy dostaniesz kontrakt od Wisły? A na zakończenie sezonu będziesz grał w I lidze i zmarnujesz talent? Co prawda to też jest gdybanie. Bo nie wiadomo jak byłoby jak by była taka sytuacja. Jednak nie przekonasz mnie, że można komukolwiek grozić czy obrażać, że zmienił barwy. A nawet jest wywiad z Bereszyńskim, że nie był związany z Lechem ani innym klubem.

Teraz kolejnym kontrowersyjny transfer się szykuje Wisła-Legia. Zawodnikiem Legii może być Dudu Biton aż się boje co tu będą za komenty...

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 14:27    #28
@Stalker, ty myślisz czasami? Czytasz wywiady czy piszesz tak o ? Rumak się wypowiadał, że wiąże z nim przyszłość, więc chyba znaczy to, że kontrakt na 100% by dostał. Z resztą za chwilę i tak pewnie się dowiem, że jestem niedoinformowany. Poza tym to wychowanek klubu, koleś który całował herb, tata zapewne zabierał go na mecze, sądzę, że w przyszłym sezonie grałby razem z Teodorczykiem, a tu taką wiochę odj***ł. Jakby poszedł do nie wiem, Podbeskidzia, później do Zagłębia i wtedy do Legii nikt by mu tego nie miał za złe.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2013 o godz. 14:28

 Stalker.1255 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 14:48    #29
A tobie jak obiecają gruszki na wierzbie też uwierzysz? Do póki nie miał kontraktu miał prawo czuć się nie pewnie. Zachęcam do przeczytania wywiadu z samym zawodnikiem i jego spojrzeniem na całą sytuacje. Sam przyznał, że gdy całował herb był niedojrzały i inaczej na to patrzył. Ale lepiej się spinać i krzyczeć, że trzeba kogoś zamordować, powiesić, wbić kose bo postąpił tak haniebnie i cała historia świata legnie w gruzach. Ogólnie jak ty jutro mamie w oczy spojrzysz albo kolegą? To wstyd na cały świat prawda? Zrobił to co chciał i nie żałuje. Zresztą dalej się napinaj, że taka tragedia się stała jutro ci klub upadnie ect. żałosne.

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.01.2013 15:47    #30
@A czy ja próbuje przekonać cię, że można komuś grozić. Podobno dostał kontrakt od Lecha, ale później. Ja go nie oceniam. Uważam, że Lech nie jest bez winy. Pisze tylko, że ja do Legii bym nie poszedł, bo nie znoszę tego klubu. Co do Dudu. Zobaczymy czy przyjdzie, nie sądzę, żeby to wywołało, aż takie oburzenie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.