Totalny kosmos-transfery

 teekoki Partyzant

Postów: 343
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013, 22:05    #1
MOże mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tej grze kwoty za transfery są takie kosmiczne?da się coś z tym zrobić żeby było to bardziej realistyczne?
albo jak to przechytrzyć,i w sprytny sposób robić ciekawe transfery bez wydawania fortuny?Bo nawet jeśli bierze się kogoś z wolnego transferu bądź pół roku wcześniej kiedy kończą im się kontrakty to większość chce sporo na kontrakty.trochę zaczyna mnie to irytować bo Etienne Capoue przeszedł w rzeczywistości do tottenhamu za 11 euro a w grze chcieli za niego 37 mln euro,i jaki w tym realizm? ; / a kase zeby zdobyć to teżcięzko bo jak się coś ugra to się traci na dywidenty tyle kasy że jak wspomniałem wcześniej grać się chwilami odechciewa.Proszę o pomoc i dziękuję.

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2013 23:05    #2
Musisz szukać okazji i np. sprowadzać graczy niechcianych w klubie po okazyjnych cenach. Niestety takie kluby jak m.in. Man City czy PSG strasznie przepłaciły na niektórych transferach i teraz kluby chcą za co najwyżej dobrych piłkarzy kosmiczne ceny. Takie czasy :)
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 bajus Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2011
Skąd: Knyszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 01:07    #3
zwróć uwagę jaki status ma zawodnik w klubie, bo jak ma np. kluczowy gracz to wiadome że klub jest nie chętny do sprzedania go.. tak samo jak klub może mieć problemy finansowe to łatwiej takiego zawodnika kupic

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2013 08:36    #4
Ja mogę pokazać przykład odwrotny do Twojego z Capoue.

Barca chciała kupić Davida Luiza i ponoć zaoferowali aż 35 mln funtów co zostało odrzucone.
A ja sobie w mojej karierze do Barcy kupiłem go za 12,5 mln funtów.

Raz się za piłkarza przepłaca, a raz się kupuje po promocji. Taki urok handlu ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2013 11:22    #5
nie wiem czy zauważyliście ale pytanie nie było tylko o kwotę transferu ale i o kontrakt bo zawodników bierze też z WT ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.