Terminarz rozgrywek - ostrzeżenie "cannot find setup_discipline_rules"

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2014, 10:40    Pytanie
Stworzyłem sobie na szybko terminarz angielskiej Ekstraklasy (Reguły > Zasady krajowe > Anglia - dodaj niższe ligi... > Premier Ligue > Użyj zdefiniowanych spotkań), jednak podczas tworzenie nowej rozgrywki wyświetla się komunikat:
[quote]Ostrzeżenie: Cannot find setup_discipline_rules function for rule group[/quote]
Komunikat wyskakuje 10 razy, po czym gra ładuje rozgrywkę do końca, wybieramy profil menadżera, klub i wszystko póki co chodzi dobrze, terminarz też jest ok (w sensie taki jak stworzyłem). Tutaj czytałem, że to ostrzeżenie można zignorować, jednak wolałbym się dowiedzieć, czy aby na pewno, tak żeby po 1-2 sezonach gra się nie wysypała ;)
Plik z terminarzem mojego autorstwa w txt dostępny tutaj a jako editor data dostępny tutaj.

 deathgrip Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2014 18:04    #1
Nie sądzę, żeby ktokolwiek był w stanie ci odpowiedzieć na to pytanie. Powinieneś je raczej skierować do jakiegoś jasnowidza. Osobiście nie uważam, żebyś miał jakieś problemy, chyba, że zaczniesz używać edytora podczas gry.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.