Terminarz ligi

 maciek115 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2016, 15:48    Pytanie
Witam,
Chciałbym zmienić terminarz polskiej ekstraklasy tak aby skrócić przerwę zimową a wydłużyć przerwę letnią (wg mnie obecne zasady są idiotyczne biorąc pod uwagę fakt jaką infrastrukturę mamy i jaka jest pogoda w ostatnich latach, mówię tutaj o naszym świecie nie grze :) ). Czy da się to zrobić bez tworzenia nowych zasad krajowych? Jeśli nie to w jaki sposób mogę ustalić dokładny terminarz tzn, termin każdej kolejki ligowej?

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 09:49    #1
Podbijam, i ja jestem ciekawy gdzie w edytorze ten element można zmienić. Irytuje mnie nakładający się terminarz w lidze węgierskiej i trochę bym go "rozciągnął".

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 10:06    #2
W edytorze jest opcja terminarzy, chociaż nie wiem jak to wygląda po reformie, kiedyś dało się ustawić dokładne daty meczów. W zasadach ligowych wystarczy przerwę zimową odhaczyć jak już.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 10:31    #3
Zapomniałem dopisać, że chodzi o FM 15. Z najnowszej wersji zrezygnowałem po kilku godzinach "zapoznawania się" z mechaniką gry.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 11:03    #4
Nie lubię pisać post pod postem ale nie mogę poprzedniego skasować/usunąć Język
Dzięki za pomoc! Znalazłem ale przyznam się szczerze - jest to dla mnie czarna magia tym bardziej, że nie znam aż tak dokładnie zasad ligowych i pucharowych. Problem mój polegał na tym, że potrafiłem mieć 4 miecze w tygodniu, w tym 3 z nich w przeciągu 5 dni Uśmiech A to były same mecze pucharowe + ligowe, a gdzie jeszcze ewentualne puchary kontynentalne? Uśmiech Chciałem trochę "pooszukiwać" zmieniając terminarz tychże rozgrywek ale muszę wpierw to jakoś zgłębić.

 maciek115 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 11:48    #5
Na pewno by zmienić terminarz trzeba ustalić nowe zasady krajowe. Następnie tam w wybranej lidze (u mnie ekstraklasa) należy w zakładce "ogólne" zaznaczyć opcję "użyj zdefiniowanych spotkań". Z tego co widzę to pojawia się zakładka "terminarz" i tam trzeba się pobawić ustalaniem meczów w każdej kolejce.

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 12:39    #6
Możecie na PLU dokonywać takich zmian gdzie macie przygotowane zasady ligowe. :)
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 13:32    #7
Chyba wyjdę na całkowitego ignoranta ale zapytam (kto pyta nie błądzi, choćby to były naprawdę głupie pytania) ale co to jest PLU? :P
Grzebię sobie i grzebię, zobaczę, co z tego wyniknie. Swoją drogą mam dodatkowe pytanie - jeśli zasad jakiś "nie ruszę" to zostaną te z podstawowej bazy danych?

 maciek115 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 14:20    #8
PLU to chyba Polska Liga Update (http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-Revolution-Polska-Liga-Update-2016-v1_0.html). Co do nie ruszania zasad to ja zawsze wszystkie wypełniam, dużo ich nie ma a jak coś się pominie to może być niemiła niespodzianka w trakcie rozgrywki.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 14:28    #9
[quote="maciek115"]PLU to chyba Polska Liga Update (http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-Revolution-Polska-Liga-Update-2016-v1_0.html). Co do nie ruszania zasad to ja zawsze wszystkie wypełniam, dużo ich nie ma a jak coś się pominie to może być niemiła niespodzianka w trakcie rozgrywki.[/quote]
Gubię się troszkę w zasadach Magyar Ligakupa, Magyar Szuperkupa oraz Ligakupa. Stąd moje zapytanie.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.