Terminarz - błąd dot. Europejskich Pucharów

 klim1981 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2007
Skąd: Kolumna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011, 11:14    Pytanie
Witam (uff bardzo dawno już nie odwiedzałem tej strony)
Nadal pykam w FM`a 2010 i w sezonie 2014-2015 spotkałem się z dziwnym błędem ... Ale po kolei :
W sezonie poprzedzającym zdobyłem z moim klubem zarówno majstra jak i puchar w Hiszpanii.
Rozpoczął się nowy sezon i ze zdziwieniem odkryłem, przeglądając terminarz, że mój zespół ma uczestniczyć zarówno w Pucharze Mistrzów jak i Pucharze Euro jednocześnie O_o (na obrazku zamieszczam kawałek screen terminarza).
No i pytanie ogólne, przypuszczam że przyjdzie mi odegrać rozgrywkę, lub jeśli błąd będzie się powtarzać po prostu ją zakończyć : - / no ale może ktoś już się z czymś takim spotkał i wie co z takim fantem zrobić

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2011, 11:15

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011 13:03    #1
Patcha 10.3 masz? To pierwszy Twój przypadek, że zdobyłeś oba te trofea, czy wcześniej zdobywałeś, ale europejskie puchary działały ok?
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 klim1981 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2007
Skąd: Kolumna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2011 11:19    #2
Witam.
Tak mam zainstalowaną łatkę 10.3 pobraną z cmrv. Dodam że:

- gram na oryginalnej bazie dany
- nie instalowałem żadnych update`ów
- nie zmieniałem niczego w bazie danych za pomocą edytora
- nie korzystam z żadnych prog. zewnętrznych ułatwiających rozgrywkę

Bo tego, że mam również oryginalną pudełkową wersję gry chyba dodawać nie muszę (?)

Trofea te zdobywałem już wcześniej jednocześnie, ale po raz pierwszy udało mi się je zdobyć prowadząc zespół z Hiszpanii - tym samym managerem - prob. taki jak obecnie występuje, widzę po raz pierwszy.

Nie jestem pewien czy chodzi ci o rozgrywki pucharowe które trwają obecnie czy te które miały miejsce wcześniej ... w każdym bądź razie :

- w obecnym sezonie rozgrywki europejskie działają OK, pomijając oczywiście fakt tak absurdalny jak to że zostałem zmuszony do rozgrywania meczy zarówno w Euro i jak i LM

Jeśli chodzi o wcześniejsze rozgrywki pucharowe :

- nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się podobna historia

Dodam, że rozegrałem już pierwszą kolejkę zarówno w LM jak i Euro ... żadne błędy nie wystąpiły jak do tej pory ... może po za jedną dziwną sprawą ... nie musiałem rejestrować zawodników do Pucharu Euro ... a i tak wszyscy zawodnicy są dostępni (Rejestracja zawodników do LM przebiegała normalnie)

Na razie w Pucharze Euro wystawiam skład do lat 19 ... żeby jak najszybciej odpaść z tych mniej prestiżowych rozgrywek ...
Ale tak przy okazyjnie zacząłem się zastanawiać co by się stało gdyby nie opatrzenie udało mi się zdobyć jednocześnie trofea obu Pucharów ...

Będę zobowiązany za wszelkie próby pomocy wyjścia z tej nieciekawej sytuacji.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.10.2011 o godz. 11:21

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.