Telewizja satelitarna

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2010, 13:45    #1
Na naszym rodzimym rynku działają obecnie trzy platformy cyfrowe: Polsat, Cyfra+ oraz telewizja nowej generacji "n". Która Waszym zdaniem platforma jest numerem jeden, którą posiadacie, a którą byście chcieli mieć?

Osobiście korzystam od czasów wprowadzenia z usług n-ki i jestem bardzo zadowlony z tego faktu. Jest cała masa kanałów w HD, fajne możliwości dekodera i stosunkowo niskie rachunki.

Czekam na Wasze spostrzeżenia na ten temat.
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Dereds Przodownik pracy

Postów: 981
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2007
Skąd: Dynów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2010 14:38    #2
W moim domu od ponad 10 lat jest Cyfra+. I z tego powodu nie narzekam;-)
Masa kanałów polskich i zagranicznych, w tym mnóstwo kanałów HD. Na dekodery tez nie można narzekać;-)
Jedyny minus to dość wysokie rachunki, ale jak się trafi na ciekawą promocje to jest całkiem wporzadku ;-)
Poza Cyfrą skusiłbym się na chwaloną N-kę(prawa do LM to jest to co przyciaga;d)

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 00:41    #3
BTW nie wiem czy wiecie, ale Cyfra w połowie roku robi fuzję z eNką, więc będzie niezła uczta dla konesera gały kopanej (LM + LE z N oraz zagraniczne ligi od Cyfry) :)

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 08:59    #4
Moim zdaniem, jeśli chodzi o sport, a już w szczególności piłkę nożną to Cyfra miażdży.

Wiadomo, że z pakietem Canal + mamy wszystkie najważniejsze ligi europejskie plus rodzimą Ekstraklasę. Jednak nawet bez tego jest fajnie, osobiście mam w domu bodaj pakiet Kompakt i mając do dyspozycji 4 kanały sportowe (Orange Sport, Sportklub, Eurosport i Eurosport 2) mogę oglądać spotkania lig: niemieckiej, portugalskiej, szkockiej, francuskiej, brazylijskiej, argentyńskiej, belgijskiej, polskiej (mecz poniedziałkowy Ekstraklasy oraz I liga), japońskiej, angielskiej Championship, puchar Anglii, puchar Hiszpanii, od niedawna także amerykańską MLS. Do tego sporo innych ciekawych wydarzeń.

Teraz jeszcze ma być ta fuzja z N, nie wiem jakie będą wtedy pakiety, ale można byc pewnym że będzie to najlepsza oferta dla fana sportu.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2012 10:21    #5
Czy już coś wiadomo o fuzji? Ja póki co mam N i nie narzekam na brak sportu. CL oraz Liga Europejska, Bundesliga, Jupiler League, Serie A.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2012 15:08    #6
Fuzja jest już zatwierdzona przez Urząd Antymonopolowy. Jakie będzie mieć to efekty w postaci oferty programowej - na razie nie mam pojęcia, bo to pewnie wymaga czasu.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2012 19:47    #7
Ja może lekki OT, ale nie wiem o co kaman. Posiadam N, wszystkie pakiety i sobie chcę obejrzeć mecz. Obojętnie czy CL czy np. Serie A. I tutaj zonk. W ostatnim czasie niektóre mecze są w kanale Npremium za którego nie uśmiecha mi się płacić, i nie po to też płace za kanały sportowe aby oglądać powiedzmy sobie niezbyt atrakcyjne mecze. Czy Wy też tak macie i czy N sobie jaja robi czy co?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 12:09    #8
Pojawiły się już jak pewnie większość widziała reklamy nowej telewizji nc+. Nie jestem pewien czy dobrze sprawdziłem w ofercie, ale żeby mieć wszystkie kanał sportowe, trzeba mieć abonament za 119 zł. Chyba kogoś lekko poniosła fantazja.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 siwy930 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2010
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 12:25    #9
Co do NC+ to BARDZO BARDZO mocno odradzam. Wygórowane ceny to raz, a niezgodność umów do tego co masz to druga sprawa. Nie chce mi się rozpisywać ale w skrócie sprawa z NC+ wyglądała tak. Mam powiedzmy 30 kanałów za 120zł. W HD mamy 10 kanałów, za co płacę powiedzmy 60 zł i 20 zwykłych kanałów za 60zł. I wszystko pięknie i tak dalej, a tu nagle po jakimś czasie przychodzi Ci większy rachunek (powiedzmy 140zł) i dzwonisz do nich i mówisz co się dzieje.. a oni Ci odpowiadają, że tak jest bo kanały HD poszły w górę i teraz za 10kanałów HD płaci pan 80 zł :] Mimo, że umowa podpisana na 120zł . Nie jestem jedynym który walczył z nimi o to, bo wystarczy wejść na ich stronę na facebooku i poczytać wiadomości od ludzi:) Polecam Cyfrowy Polsat, dużo kanałów za dobrą cenę i praktycznie żadnych problemów.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 12:32    #10
ale nie ma tam ligi polskiej angielskiej wloskiej i innych ktore sa w cyfrze/ NC+

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.