talenty w barcelonie dawać do rezerw czy do pierwszego składu?

 towarzysz Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2010, 16:34    Pytanie
pytalem się wcześnej o milan, ale tam rezerwy nie mają rozgrywek

 Godman Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 933
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2010 16:38    #1
To zależy od Ciebie, czy chcesz poświęcić kilka punktów, w zamian za doświadczenie młodych, czy w składzie grają tylko najlepsi.

Ja zawsze promują młodych jak mogę, nawet jeśli będzie to oznaczało kilka przegranych meczów. Potem procentuje to w zgraniu z drużyną, wartości piłkarza, jego grze.

Jeśli nie chcesz ryzykować - proponuję wypożyczenie. Albo do innego Hiszpańskiego klubu, albo może liga portugalska, włoska? Ważne, żeby był to dobry klub (w zasadzie ważniejsze jest, żeby była to dobra liga), ale żeby młody grał w pierwszym składzie. Tylko na wypożyczeniu nie masz kontroli nad treningiem piłkarza :(
"Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2010 17:18    #2
Pół roku czy też rok braku kontroli nad treningiem grajka nie jest tragedią, jeśli w tym czasie dużo gra, drużyna jest porządna i ma dobrą bazę treningową. Rozwinie się bardziej niż siedząc w rezerwach, nawet przy najlepszym treningu. Drobne korekty atrybutów nastąpią już po jego rozwoju, w Twoim klubie, więc koniec końców i tak rozwinie się jak powinien. Ja ponawiam swoją propozycję - najlepszych do pierwszego składu (wpuszczać na ostatnie 20-30 minut w meczach ze średniakami, w meczach ze słabszymi mogą nawet grać w pierwszym składzie), tych trochę gorszych, ale także perspektywicznych na wypożyczenie do porządnego klubu. Proponuję jeszcze dobrać mentorów dla tych, którzy zostaną u Ciebie. Sam się przekonałem, że odpowiedni mentor potrafi zdziałać cuda.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution