Taktyka-Juventus

 wookash Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 14:04    #21
gierus007, a jaki masz stan konta zawsze na koniec sezonu/początek następnego? Bo to od tego chyba głównie zależy. Ja zawsze dostaje ok 30 mln £, przy stanie konta między 10 a 20 mln. Przy czym jakbym pozmienial budzety, to wzrosloby nawt do 65 mln, mam spory zapas w budzecie płacowym - efekt czystek w kontraktach, tylko Falcao i Marchisio zarabiają powyżej 100 tys. £ tygodniowo (czyli jakieś 5,2 mln £ rocznie).

W swojej taktyce też sporo musiałem poedytować, zanim wszystko zatrybiło przez pierwsze pół sezonu moja drużyna grała strasznie, ledwo z grupy w LM wyszedłem :D Jakby ktoś chciał, to mogę porobić i podesłać skriny ustawień w wolnej chwili. I jeszcze skrin mojego aktualnego ustawienia:


Co do pozycji "czołowych" drużyn Serie A w kolejnych sezonach w mojej karierze:
- AC Milan - miejsce 8., 6., 13
- Inter - miejsce 4., 3., 2. (jako jedyna z czołówki całkiem przyzwoicie)
- Roma - miejsce 7., 15., 11.
- Napoli - miejsce 3., 8., 8.
- Lazio - 15., 11., 19. (spadek z ligi!)

Jestem ciekawy jak to u jeszcze innych to wygląda, czy też takie dziwności.

// Edytowano 13 razy, ostatni raz 07.01.2013 o godz. 14:12

 gierus007 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2013 14:34    #22
Szczerze nie pamietam. Ale bywa tak, że czasami stan konta miałem na minusie, a z koleji zysk z sezonu na plusie. Nikt u mnie wielkiej kapusty nie zarabia. Często mam tak , że dostaje jakieś dodatkowe 10-15 baniek jakoś listopad grudzień. A

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution