Taktyka Smudy na Euro 2012

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012, 18:39    #1
Kurde, przeżyłem niezły szok, jak okazało się, że zmiana mojego defensywnego diamentu na taktykę Franza (4-3-2-1) polegającą na cofnięciu AMC i zmiana mu zadań na wysuniętego rozgrywającego z opcją wsparcia, idealnie pozwoliła wyjść zwycięsko z meczu z naprawdę - w moim konkretnie save - przepakowanym Lyonem (gram Strasbourgiem). Zagęszczenie środka pola daje naprawdę ciekawe efekty. Jest to świeża modyfikacja więc pewnie będę ją jeszcze dopieszczał. Jak już uznam, że jest w miarę ogarnięta - wrzucę ją na CM Rev i ocenicie sami.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 18:42    #2
Próbowałem grać raz "choinką" w moim Interze, ale nie zdało to egzaminu niestety. Jednak może to kwestia ról i ustawień indywidualnych :)
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 19:07    #3
Już Bordieu dawno temu pisał w swoim poradniku o wyższości trójki PŚ-ów, pewnie to zdaje egzamin. Ale jak można grać bez skrzydeł? A fuj. A z kolei Bolson zachwala sobie ustawienie 4-3-3, no to już mi bliższe, chociaż obecnie wolę 4-2-3-1. Tylko ten napastnik musi być wyjątkowy pod każdym względem, obecnie wystawiam Zahę. Strasznie szybki, ale marnuje mnóstwo okazji bramkowych, więc szkoda :D.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 19:12    #4
[quote="Jacko"](...)Ale jak można grać bez skrzydeł? A fuj.[/quote]

Dokładnie też nie mogę tego pojąć. Skrzydła rządzą :)
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 19:25    #5
[quote="Jacko"]Już Bordieu dawno temu pisał w swoim poradniku o wyższości trójki PŚ-ów, pewnie to zdaje egzamin. Ale jak można grać bez skrzydeł? A fuj. A z kolei Bolson zachwala sobie ustawienie 4-3-3, no to już mi bliższe, chociaż obecnie wolę 4-2-3-1. Tylko ten napastnik musi być wyjątkowy pod każdym względem, obecnie wystawiam Zahę. Strasznie szybki, ale marnuje mnóstwo okazji bramkowych, więc szkoda :D.[/quote]

no bo 4-3-3 z 3xmc i skrzydłami i killerem z przodu rządzi!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 22:07    #6
A jak ustawiasz tych napastników i pomocników, z jakimi rolami?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 kamiQadze Partyzant

Postów: 416
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2012 01:17    #7
omr - skrzydłowy, wsparcie
mc - środkowy pomocnik, atak
mc - środkowy pomocnik, defensywa
mc - wysunięty rozgrywający, atak
oml - schodzący napastnik, wsparcie
f - wysunięty napastnik, atak

szybcy, zwinni, błyskotliwi skrzydłowi
kreatywni, grający z pierwszej piły, dobrze podający, dobrzy technicznie mc z funkcją ataku
pracowity, dobrze podający i odbierający mc z funkcją obrony
do tego przyzwoity killer i jedziemy

co prawda w chwili obecnej bez wielkiego podparcia screenami bo niestety kasuję nieużywane zapisy :/ ale w przeciętnym Watford budowanym na wyrzutkach całkiem nieźle jak na prognozy to funkcjonuje. Zobaczę co będzie dalej. W Evertonie też się fajnie sprawdzało, tylko tam miałem lepszych wykonawców

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2012 12:19    #8
Ja gram inaczej, mam na AML/R schodzących napastników, natomiast na MC wszyscy mają wsparcie, tyle, że środkowy ma rolę wysuniętego rozgrywającego. Wszyscy moi MC to świetni odbieracze, natomiast ten środkowy także ma wysokie umiejętności techniczno/kreatywne.

Skrzydłowi to podstawa tej taktyki - bardzo dużo bramek pada po ich wejściach "w uliczkę".
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.