Taktyka dla Barcelony

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2013 16:53    #11
Tak ramos.a mam 15 lat, stworze to sam.
A ciebie myfunnygame też chyba wypadało by przeprosić, trochę przesadziłem.A jak ci idzie reprezentacją San Marino, bo jestem ciekawy.

Niedawno założyłem sobię konto na cmrev i nie chcę, zebyście myśleli, że gram tylko Barca czy Menchesterem, poprostu kocham ten klub i chcę tam spróbować, a w FM gram tak na poważnie od poprzedniej wersji.

Wiem ramos, że sprawia to satysfakcję, w poprzedniej wersji własną taktyką zdobyłem mistrzostwo GKS Bełchatów, to było piękne:)
Skąd poznałeś po nicku ile mam lat, bo ta nazwa to od piłkarza Barcy Thiago Alcantary Nascimento, jestem wielkim fanem jego talentu;)

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2013 16:57    #12
[quote="Nascimento1998"]
Skąd poznałeś po nicku ile mam lat, bo ta nazwa to od piłkarza Barcy Thiago Alcantary Nascimento, jestem wielkim fanem jego talentu;)[/quote]

"1998" ;-). Stwórz sam, popróbuj różnych ustawień, poleceń nawet po kilka/kilkanaście razy. Czasem będzie to irytowało, ale jak ci się uda będzie lepiej :-).
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2013 17:07    #13
No patrz;-)
Ale spróbuje teraz pograc reprezentacją Polski, do Barcy wrócę później, ale dzięki za podpowiedzi, napewno się przydadzą.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.05.2013 o godz. 17:08

 mateoyy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Rudna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2013 17:19    #14
Koledzy wcześniej wszystko ci wyjaśnili, ale jeśli chcesz i masz ochotę poszukać tu:
http://www.fm-ba(...)p;id=163
jest naprawdę sporo sporo taktyk, kiedyś do12 brałem tam taksę oparta na posiadaniu piłki (short and sweet by Raikan007) i faktycznie fajnie zawodnicy grali ale nie czerpało się tak jakby przyjemności z tej gry, potem na podstawie tejże taktyki stworzyłem własną mieszankę i muszę przyznać że było fajnie :D Tak więc polecam ale tylko w ramach zapoznania się jak to działa.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2013 17:33    #15
mogę Ci polecic taktyke bramkarz- jeden obronca środkowy - 2 DP+2BO - OPS/OPL/OPP - 2Napastnicy, takim ustawieniem rozwalilem Hiszpanow Anglikami ale żeby do tego doprowadzić musialem sam kombinowac z ustawieniami ;)

Z San Marino uzyskalem kilka pkt w el. EURO, a teraz przerzucilem się spowrotem na dover, poczatek sezonu nPower Championship za pasem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution