Taktyka dla Barcelony

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2010, 17:51    Pytanie
witam...mam ogromne problemy żeby stworzyć dobrą taktykę do barcelony...
mam obecnie 8 sezon...pierwsze 6 sezonów dominowałem w lidze a potem nagle coś się popsuło, umiejętności moich zawodników są ogromne gdyż posiadam najlepszych z możliwych...tylko ta taktyka...mógłby ktoś zasugerować co preferować w taktyce i jaką formacje...

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 20:40    #10
wszystko zależy od zawodników jakimi dysponujesz... jesli posiadasz szybkich napastnikow to oczywiscie mozesz zagrac bezposrednimi pilkami. Jesli jeden z napastnikow dobrze gra glowa, ma dobra skocznosc i sile to mozesz ustawic go jako typowego "target man" aby strącał piłki do tego szybkiego. Mozesz rowniez ustawic skrzydlowym aby nie bawili sie duzo i wrzucali na takiego dryblasa pilki z glebi zanim jeszcze doskoczy do nich obronca i to uniemozliwi. Tak na prawde to co zawodnik to mozna zastosowac inne rozwiazanie aby wykorzystac jego walory w 100% ;)
Forza Grande Milan !!!

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 21:02    #11
gram Dortmundem z uaktualnionymi składami na sezon 09-10
z przodu nie ma tam zbytnio za wysokich zawodników

 K0ras Młody aktywista

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 21:13    #12
Skocznośc nie wysokośc : ) Mam napastnika 162, 50kg i zawsze na meczu dopisek ze króluje w powietrzu - 19 skocznosci.

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 21:18    #13
Ja poleciłbym ci taktykę "Dwójka" by Seju. Grałem Milanem kilkanaście sezonów i zdobyłem na tej taktyce najważniejsze trofea po kilka razy. Z upadającego zespołu pełnego starych pryków potrafiłem przez 2 pierwsze sezony wygrać Serie A i dojść do półfinału LM co tym zespołem można uznać za sukces. W końcu przestałem grać Milanem bo po dobraniu idealnych graczy do tej taktyki wygrywałem co sie da i gra zrobiła się nudna.
Rozpoczelem kariere w 3 lidze Indonezyjskiej równiez z ta samo taktyka i odrazu w pierwszym sezonie awansowałem do 2 ligi. Na prawde polecam.

Opis taktyki:

http://www.cmrev(...)cie.html

Link do pobrania:

http://www.cmrev(...)ka_.html
Forza Grande Milan !!!

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 21:55    #14
SlimShady7
o ile się nie mylę to ta taktyka nie jest do fm 07 :D

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2010 22:07    #15
[quote=Rybarca]SlimShady7
o ile się nie mylę to ta taktyka nie jest do fm 07 :D[/quote]

upssss.... :P

zapędziłem się za bardzo ;) co nie zmienia faktu że przy pomocy tego opisu taktyki który przygotował Seju zrobiłbyś także niezlą takse do FM 2007 :D
Forza Grande Milan !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.