Taktyka - Liverpool

 LFC271299 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2014, 17:44    #1
Witam planuje rozpocząć grę w football manager 2014 moim ulubionym klubem - liverpoolem , posprawdzałem trenerów , mam już wstępny sztab , i nie wiem kogo kupić do liverpoolu , żeby wygrać jak najwięcej , oraz żeby nie popaść w długi ( LFC mają większy budżet transferowy niż stan konta ) oraz ewentualnie jaką taktyką grać i czy opłaca się symulować ( opcja natychmiastowe ) . Zastanawia mnie też kogo się pozbyć - myślałem nad Lucasem Leivą , za którego mogę dostać nie małą sumkę , oraz nad rozwiązaniem kontraktu z K. Toure , gdyż nigdy nie mogę się go pozbyć. Z góry dzięki

 Mefju Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2014
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2014 18:04    #2
Jeszcze na którejś z wcześniejszych łatek pograłem trochę Liverpoolem. Zawsze wyłączam budżet w pierwszym okienku więc transferów na początku nie robiłem. Grałem 5-3-1-2 z Sakho, Skrtelem i Aggerem na środku, Enrique i Johnosnem jako wysuniętymi bocznymi, Gerrardem i Hendersonem na środku, Coutiho przed nimi i Suarez + Sturridge w napadzie. W zimowym okienku ściągnąłem Danilo gdyż Johnson nie prezentował się tak jakbym tego oczekiwał, a oddałem Lucasa Leivę gdyż nie pasował do mojej taktyki. Ogólnie granie Liverpoolem nie zaliczyłbym do jakichś trudnych, mają ciekawy skład, który można ustawić na wiele sposobów. Ciekawe może okazać się też granie 4-5-1 z Sturridgem i Coutinho/Sterlingiem jako schodzącymi napastnikami i Suarezem jako klasyczną 10/fałszywą 9.

 LFC271299 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2014 18:12    #3
bardzo ciekawa propozycja , czy mógłbyś mi powiedzieć mniej więcej jakie polecenia dla drużyny zastosowałeś ? w mojej karierze chciałbym ograniczyć wydatki na płace , oraz zakupić młodych zawodników z myślą o pierwszym składzie , oraz pozbyć się zawodników drogich i zastąpić ich tańszymi . Nie ukrywam że będę liczył na zyski z transferów

 Mefju Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2014
Skąd: Ciechanów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2014 21:07    #4
W rezerwach czy tam drużynie młodzieżowej masz paru fajnych młodych grajków (Suso, Rossiter) warto zwrócić na nich uwagę jeśli chcesz stawiać na młodych. Co do poleceń do Agger grał jako OGP, a Sakho i Skrtel jako TO, Enrique i Johnosn grali Kompletnych wysuniętych bocznych obrońców, Gerrard jako CR z poleceniem obrony przez co cofał się po piłkę i rozgrywał z głębi, a Henderson/Allen jako ŚP wsparcie. Coutinho chyba grał jako wysunięty rozgrywający atak, ale nie jestem tego pewien. W ataku Suarez jako kompletny napastnik, a Sturridge jako LPK. Polecenia drużynowe to na pewno wszystko co do utrzymania piłki (rozegranie po ziemi, utrzymanie piłki, krótkie podania itd.) nie pamiętam tego aż tak szczegółowo. Boczni obrońcy mieli trzymać się linii i biec z piłka wzdłuż bocznej linii, a Coutinho szukał gry i wychodził na wolne pole. Tak jak pisałem, grałem już jakiś czas temu i niezbyt wiele pamiętam. Pokombinuj sam na pewno dojdziesz do optymalnej taktyki.

 LFC271299 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2014 21:21    #5
dzięki wielkie ;)

 LFC271299 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2014 18:45    #6
Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie / ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.