Taktyka 4-2-1-2-1 Lierse 2039/2040

 Saidi1 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Skąd: Zabrze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2013, 15:59    #1
W sezonie 2038/39 objąłem belgijskie Lierse. Rozegrałem pierwszy sezon zdobyłem mistrzostwo co równało się z tym, że dostałem się od razu do fazy grupowej LM. Przez jeden sezon nie da się skompletować zgranej kadry dlatego moje szanse na zwojowanie LM są niewielkie.
W grupie znalazłem się razem z PSG, Barcelona oraz Man City, więc nie jest łatwo. Pierwsze dwa mecze rozegrałem jedną z moich taktyk 4-3-2-1, która pierwszy raz aż tak mnie rozczarowała. Sromotne lanie od Barcelony (2-5) i Man City (1-4) zmusiły mnie do stworzenia nowej bardziej defensywnej taktyki na mocne zespoły. Otóż stawiłem na 4-2-1-2-1 i ku mojemu zaskoczeniu pokonałem PSG w Paryżu 1-0. Nie było to pewne zwycięstwo bo PSG przeważało przez więkoszość spotkania. Gdyby mój bramkarz nie byłby w tak dobrej dyspozycji w tym meczu skończyłoby się na 1-5 ponieważ mięliśmy bardzo dużo szczęścia. Francuzi ten mecz bardziej przegrali niż my go wygraliśmy.
Zauważyłem, że rywale mieli bardzo dużo rzutów wolnych ale to pewnie przez to,ze w tej taktyce nastawiam się na agresywną grę. Bramkę zdobyłem po kontrze bo takie były główne założenia dla tej taktyki. Dlatego mam do Was pytanie, wstawiam link z moją nową taktyką i jeśli ktoś miały chęć i czas na nią spojrzeć, przetestować i wypisać co jest dobrze a co można byłoby jeszcze poprawić byłbym bardzo wdzięczny. Chciałbym przynajmniej zająć 3 lokatę i grać dalej w pucharach dlatego proszę o pomoc i rady. Chodzi oczywiście o FM 2012.
Pozdrawiam
Jeszcze bym zapomniał, prosił bym także o wskazówki jeśli chodzi o stałe fragmenty w tej taktyce.

LINK: http://www.sends(...)fafac858

//Edytowano 5 razy, ostatni raz 17.09.2013, 16:07

 Turcio Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2012
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.10.2013 15:07    #2
Grałem tą taktyką w IV lidze Mozambiku, sciągnąłem do niej Zahorskiego, Strąka, Bonina, Szczota, Gorawskiego, Pavlende, Papeckysa i Vaclavika, muszę Ci powiedzieć że dzięki Twojej taktyce zająłem pierwsze miejsce, chociaż prognozowali spadek do V ligi. Co do stałych fargmentów w tej taktyce mam ustawione bicie piłki na krótki róg, zawsze Zahroski przedłuża ją do Bonina, a Bonin strzela. Nic nie zmieniaj, spokojnie wygrasz LM :)

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.10.2013 16:52    #3
[quote="Turcio"]Grałem tą taktyką w IV lidze Mozambiku, sciągnąłem do niej Zahorskiego, Strąka, Bonina, Szczota, Gorawskiego, Pavlende, Papeckysa i Vaclavika, muszę Ci powiedzieć że dzięki Twojej taktyce zająłem pierwsze miejsce, chociaż prognozowali spadek do V ligi. Co do stałych fargmentów w tej taktyce mam ustawione bicie piłki na krótki róg, zawsze Zahroski przedłuża ją do Bonina, a Bonin strzela. Nic nie zmieniaj, spokojnie wygrasz LM :)[/quote]
dasz link do dodatku?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.