Taktyka

 arielus Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005, 20:01    Pytanie
Witam ma mproblem i niewiem zczego wynika w mojej legi która wczesniej grałem przegrałem z liverpolem w grupie uefa 3:1 z grupy wyszełem z miejsca potem trafiłem na sporting l. i bez zadnych wczytywan czy innych cheatów ogrłąme og u nich 0:4 i 2:0 u siebie natepnie trafiłem na Machester United i liczyłem na wielkie baty. Unich przegrałem 1:0 a u siebie wygrałme 2:1 lecz odpadłem w tamtych wszysktich meczach grłą ten sam squad i ta sama taktyka wiec mam pytnaiej akim cudem goralem manchester a niepotraifelm ograc liverpoolu ? Czy komputer generuje wyniki w pewnym stopniu losowo czy jak ?

 VooDoo Partyzant

Postów: 9
Grupa: Ekspert
Dołączył: 05.05.2002
Skąd: Cisiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005 22:41    #1
No fajnie tylko jakoś nie przypominam sobie żeby Chelsea grała z Villareal:)

Wilhelm Proletariat

0
01.12.2005 22:58    #2
Jak masz instrukcje to se ja poczytaj, a znajdziesz tam pewne niuansy t.j. morale, kontuzje, etc.
jak jej nie masz to mowie: druzyna ze slabymi moralami gra slabiej, a jak podstawowi zawodnicy maja kontuzje to tez gra slabiej. Ale czasami ani kontuzje ani morale, tylko glupie szczescie pozwala tak slabym druzyna jak Legia wygrac kilka meczyków...

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2005 23:39    #3
Pfff pochrzaniły mi się drużyny :P Oczywiście chodziło mi o ich przegraną z Betisem Sevillą (1-0) ale pomieszało mi się z remisem ManUtd z Villareal :P No ale wychodzi na to samo :)
myspace.com/marneszanse

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2005 12:52    #4
"Ale czasami ani kontuzje ani morale, tylko glupie szczescie pozwala tak slabym druzyna jak Legia wygrac kilka meczyków". A wiec odpowiedz na pytanie kolegi powinna brzmiec: "Tak, komputer generuje wyniki w pewnym stopniu losowo" :-). Podsumowujac pilka nozna to idealna dyscyplina dla SI, bo poziom przypadku w tej dyscyplinie pozwala wytlumaczyc prawie kazde niedociagniecie gry. Dowodow na to masa w ostatnich FMowych latach :-).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution