Sztab szkoleniowy i scouci

 bajer1991 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017, 16:19    Pytanie
Witam

Poszukuję do mojego zespołu (Jagielonia , zajęcie pierwszego miejsca w lidze w pierwszy sezonie) Sztabu szkoleniowego i Scoutów.

Grając polskim zespołem jest ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego na dane stanowiska, sam fakt,że maksymalnie mogę oferować kontrakt w wysokości 1,9 tys euro.

Czy macie jakieś trafne sposoby na sprowadzenia danych pracowników ? Jakieś porady sugestie ? Wiadomo,że na kupowanie zawodników nie ma co liczyć więc skupiam się na kontraktowanie zawodników którym wygasają kontrakty. Ale moim celem głównym jest inwestowanie w młodzież , dziękuje z góry za odpowiedzi .

Pozdrawiam

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 17:54    #1
Ja gram Bristol Rovers-z kasą tam jest bardzo kruchutko,ze składem też a o scoutingu w ogóle zapomnij bo na dzień dobry mają 1 scouta o beznadziejnych umiejętnościach oceny grajków. Ja robię tak że negocjuję kasę + premię za awans,ponoszę o grosze stawkę ale jak wyczuwam że kolejna odpowiedź będzie na pomarańczowo (czyli w następnym kroku albo się dogadujemy albo nie) to daję opcję kontrakt np na 3 lata (pierwotnie było np na 2) i z reguły od razu podpisują.Spróbuj.
Edit: dobrym sposobem jest pamiętanie konkretnych nazwisk z poprzednich gier :) Dla mnei taka opcją "must have" jest zawsze Patrik Andersson-bardzo dobry scout i pracuje za grosze :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2017 o godz. 17:55

 bajer1991 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:30    #2
No właśnie o to chodzi , że jest ciężko ale to jest piękne :) . Wiadomo,że nie sprowadzimy do naszych klubów topowych zawodników , bardziej chciałbym ich wykreować. A masz jeszcze jakieś nazwiska, czy to piłkarzy jak i członków sztabu szkoleniowego godne "zaakceptowania" ?? :)

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:41    #3
Jeśli chodzi o młode talenty to masz w Molde dwóch braci Svendsen'ów (OPL i N), obaj be problemu powinni być do wyciągnięcia za kwoty nie przekraczjące 3mln PLN (każdy) --- rozkładasz na 48 miesięcznych rat większość tej kwoty i dajesz radę.
Nikola Milenkovic z Partizanu, Bogdan Tiru z FC Vitorul, John McGinn z Hibernian, Alexander Isak (o ile nie masz łatki z transferami zimowymi) z AIK.
Do tego jest naprawdę MNÓSTWO graczy w Portugalii (z pominięciem 3 czołowych klubów), które posiadają zdolną i (co istotniejsze) TANIĄ w zakupie młodzież, jak chociażby klub: Braga, Maritimo, Vit. Setúbal.
Do tego znajdziesz fajną młodzież w Serbii (ale to poza EU), Norwegii i Czechach.
Do tego dochodzi Kuki na wypożyczenie (z opcją wykupu za ~5 mln funtów) oraz Toni Lato z opcją 0.75mln funtów.


Co do sztabu, ty masz 1.9 tysiąca euro dla trenera pierwszego zespołu czy dla skauta?

 bajer1991 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:44    #4
Dla skauta , akurat tego - Patrik Andersson podpisał umowę ze mną mimo tego,że chciał ode mnie 2,5 tys miesięcznie to dostał 1,4 plus bonusy.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:51    #5
Trenerzy u mnie (Lechia od nowa ciągnięta - sztab budowany w pierwszym sezonie, później powiększany jedynie), nie mówię że wszyscy będą chcieli do Ciebie przyjść:
Nemanja Vidic - trener II zespołu (4.0 w defensywie),
Luigi Garzya - trener (4.0 w taktyce),
Alessio Frati - trener (4.0 w taktyce),
Francesco Ferraro - trener (3.5 w ofensywa),
Hernando Arias - trener (4.5 w kondycji),
Alberto Lampo - trener (4.0 w panowaniu nad piłką),
Juan Carlos Conde - trener siłowy (4.5 w kondycji),
Mario Rotondale - trener siłowy (4.5 w kondycji),
Bernhard Hirt - trener bramkarzy (4.0 w bramkarskich),
Mario Weilbold - trener bramkarzy (4.0 w bramkarskich),
Per Drage - asystent (3.5 w strzały),
Simon Haworth - menadżer II zespołu (4.0 w strzały),
Espen Horsrud - trener (3.5 defensywa),
Salvatore Zammitti - trener (3.5 taktyka),

Mam w sumie pokaźną listę trenerów (wstępnie nadających się 'jakościowo' do kontraktowania), z których wybieram tych którzy chcą przyjść i nie żądają astronomicznych kwot.

Mój sztab zarabia od 0.7 tysiąca funtów miesięcznie do 3.9 tysiąca funtów miesięcznie.

 bajer1991 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:53    #6
Suppper dzięki za opisanie swojego sztabu szkoleniowego :) . A skautów posiadasz "godnych" zakontraktowania ??. I jak np. powiększyć budżet płacowy dla sztabu szkoleniowego ??

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:53    #7
Co do skautów to poniżej 2.0 funtów miesięcznie, mam jedynie:
Arkaitz Mota - 16/19/19,
Preben Lundbye - 15/15/13,
(oc. umiejętności, oc. potencjału, adaptacja).

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:56    #8
Powiększyć budżet możesz poprzez rozmowę z zarządem w tejże sprawie:
Zarząd -> "prośba do zarządu" (mniej więcej na środku okna) -> "Sztab szkoleniowy" -> i odpowiednia kwestia do wybrania.

Daj maila to Ci wrzucę moje listy trenerów i skautów z których wyszukuję sobie sztabu (nie wszyscy muszą być u Ciebie w bazie).

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2017 18:58    #9
Jeszcze mam Björn Andersson (2.1 tysiąca funtów miesięcznie) 18/17/14

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.