Sukces w roku 2098

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013, 21:52    #1
Witajcie.Zabrzmi to troszkę śmiesznie ale jako maniak FM'a od 16 roku życia przez rok od momentu rozegrania pierwszego meczu w tą grę nie potrafiłem zdobyć MŚ.Biłem głową w mur,przechodziłem z różnych reprezentacji ( a było ich ho ho :) aż w końcu złożyłem swoje CV do hiszpańskiego związku który o dziwo wcześniej mnie odrzucał mimo iż miałem reputację kontynentalną(obecnie taka sama) aż nagle dostałem propozycję i z wielką radością , bez zastanowienie przyjąłem ją lecz nie wiem jakim cudem ją dostałem ale chyba gra się nade mną zlitowała i mi powierzyła prowadzenie kadry Hiszpanii co było dla mnie nie tylko dużym zaskoczeniem ale wyzwaniem które podjąłem co skutkowało że uniosłem pucharek MŚ w roku 2098 :>.Po wielu bojach gdzie nie potrafiłem takimi krajami jak : Brazylia , Włochy , Portugalia , Holandia zdobyć MŚ a w Hiszpanii mi się udało za pierwszym razem.Dziwnie się czuję bo od roku zarzuciłem sobie mentalnie że chce zdobyć ten puchar i że nie odpuszczę do póki go nie zdobędę chyba że mi wyskoczy Crash dumps co na szczęście mnie ominęło.Muszę przyznać że od roku męczyłem się z tym że nie potrafiłem tego zdobyć ale na szczęście ten "koszmar" pokonałem :D Rozgrywkę rozpocząłem dokładnie w Październiku ubiegłego roku także gram na sejve już rok i obecnie mam 2101 rok :) Jeśli ktoś chętny by podyskutować to bardzo chętnie ... ;) ...Uff udało się :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 22:37    #2
Nigdy nie zostałem mistrzem świata =) Choć raz w CM4 Francuzi posadzili mnie na czele ich reprezentacji gdy ta miała zagrać o złoto, a ich selekcjoner przeszedł na emeryturę - uroki tamtej gry =) Generalnie reprezentacje mnie nie kręcą. I nierealnie wyglada, gdy prowadzę klub powiedzmy z Premiership, a równolegle reprezentację Hiszpanii. A gdy prowadziłem Liverpool i reprezentację Anglii, to dostawałem cholery, gdy w jednym spotkaniu modliłem się, by taki na przykład Rooney trafił do siatki (Anglia), a później, by zagrał kiepskie spotkanie (Liverpool vs ManUtd).

 BeKaSiak Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2011
Skąd: Lechia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2013 23:49    #3
Spytam z ciekawości gdzie zaczynałeś kariere i ile masz lat jako manager :)

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 00:19    #4
Mi też się nigdy nie udało zdobyć pucharu MŚ. Widzę że miałeś niezłą zabawę ;). Ale dobrze że postawiłeś sobie jakiś cel i uparcie do niego dążyłeś, za to szacun. ;)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 13:39    #5
Powinienem mieć sto ileś ale gra mi pokazuję tylko 100 także nie wiem czemu :) ? Najwidoczniej programiści uznali że nie ma i nie będzie trenera w tym wieku :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 15:37    #6
Zrobisz screena z listą klubów jakie prowadziłeś od początku kariery ? :)
Którą wersją FM-a grałeś ?
Ile czasu Ci to zajęło ?
Ominęło cię kilka nowych wydań FM-a ? ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.11.2013 o godz. 15:38

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 15:51    #7
Lista :

Manchester United
Piast Gliwice
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze
Senegal
Meksyk
Wisła Kraków
Polska
Lech Poznań
Manchester United ( ponownie )
Szkocja
Everton
Włochy
Man.Utd.(ponownie)
Chelsea
Man.City.
Brazylia
Liverpool
Włochy
Brazylia
Holandia
Egipt
Brazylia
Wochy
Portugalia
Szkocja
Brazylia
Włochy
Portugalia
Algieria
Hiszpania

obecnie szukam sobie pracy w lidze islandzkiej żeby mieć do kolekcji :) W lidze angielskiej mam zdobyte wszystko po kilka razy zresztą w naszej EKS również :) Screen'a dodam do rekordów ale po czasie po chciałbym dobić rok 2200 a gram już od roku jak już wcześniej pisałem w wersje FM 2011 także na nowe wersje typu 12.13 i 14 nie chce bo na razie gram na jednym sejvie a dopóki się nie zepsuje to nie zamierzam przechodzić na nowsze ;D Screena na pewno wyślę po czasie :D
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gerard31 Partyzant

Postów: 233
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2010
Skąd: Chorzów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 16:44    #8
Podziwiam, sam chętnie zobaczę screeny na przykład tryumfatorów Mistrzostw Świata, Europy, Ligi Mistrzów, Mistrzostw Polski... Zarczuć jakieś staty :)

 mahdi Wróg ludu

Postów: 1928
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2007
Skąd: Szczecin, obecnie niedaleko Bristolu...
Poziom ostrzeżeń: 3
0
12.11.2013 18:36    #9
Pojechany bardziej niż ja! :-)

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 19:35    #10
Za jakiś czas zarzucę screena także spokojnie a tak to Wam napiszę że tu już nie chodzi o miłość do gry i footballu ale o bicie rekordów :D
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.