Styl prowadzenia zespołu

 qivaie Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2015, 13:23    Pytanie
Witam!
Mam pytanie do Was. W starsze FM-y grałem sporo. W wersje 15' i 16' póki co grałem bardzo mało, lecz mam zamiar rozpocząć sobie jakąś większą karierę. Mniejsza z tym.
Przy rozpoczynaniu gry widnieje w pewnym momencie ekran wyboru "stylu prowadzenia zespołu". I teraz przechodzę do pytania; Na co wpływa najbardziej ten własnie styl? Szczerze nie chciałbym się tym bawić i zostawić na średnim, lecz nie wiem czy wówczas gra będzie w miarę realna. Załóżmy, że ustawie obie licencje na Brak (wówczas dostanę do podziału bardzo mało punktów). Czy właśnie w ten czas moi zawodnicy będą grali gorzej / lepiej? Ogólnie pytam na co wpływają te punkty w stopniu większym, mniejszym, a na co w ogóle nie wpływają?

Dziękuję i pozdr.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 17.12.2015, 13:24

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2015 14:10    #1
wpływają np na trening, Jeśli chcesz sam prowadzić trening ofensywny/defensywny to weź praktyk, jeśli chcesz mieć wszystko zrównoważone to wiadomo, a jak taktyka to taktyk. Wiadomo, że bez licencji to np. wolniej będą Ci się uczyć taktyki, choć to też zależy od treninu itp. Ja tam nie przywiązuje do tego żadnej wagi i zawsze zaczynam bez licencji i jako niedzielny piłkarz i z czasem zdobywam wszystkie licencjie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2015 20:29    #2
jak masz zamiar trenować w państwie z którego pochodzisz to możesz dać 1 na adaptację ;) coś tam zawsze do przodu jesteś :D

 qivaie Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2015 23:23    #3
Dziękuje bardzo za odpowiedzi :) A mam pytanie jeszcze: W jaki sposób zdobywać kolejne licencje? Z biegiem czasu samoistnie będzie przybywało?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2015 06:48    #4
w fm15 masz coś takiego jak Mój profil->Kurs trenerski :)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2015 13:59    #5
i dokładnie jest tak samo w FM16, potem masz rozmowę z zarządem i albo się zgodzą Ciebie wysłać na kurs albo nie, dużo zależy od finansów klubu i fazy w jakiej jest sezon

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.