Studia

 Jadranko Ekspert

Postów: 256
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.08.2012 23:17    #11
Mogę powiedzieć, że pod względem budynków niektóre wydziały Uniwersytetu Gdańskiego prezentują się bardzo ładnie. Niektóre świeżo oddane do użycia a niektóre jeszcze w budowie :)

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.08.2012 12:00    #12
No to super, pomyślę jeszcze nad tym. A co z rozszerzeniem pisać? Na wydział prawa wystarczy rozszerzenie z historii czy WOS i polski też lepiej pisać?
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2013 19:38    #13
Studiuje ktoś może geodezję i kartografię? Mam zamiar w to uderzyć w tym roku, na AGH. Zaocznie oczywiście.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2013 21:01    #14
@Falcon
Jaki wydział tego? Bo to nie jest (chyba) tylko w jednej katedrze dostępne? Tak czy siak, będzie Ci dosyć ciężko, ale jeśli nie straszna Ci matematyka, geologia (nie przejdzie chyba bez tego), masz umiejętności praktyczne (to może dać potężnego kopniaka, wystarczy choćby i 2 tyg. pracy jako murzyn geodety) to idzie sobie poradzić. Ale nie oczekuj cudów, pierwszy rok jest zawsze usłany gwoździami.

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2013 23:13    #15
Sam studiuje na polibudzie w gdańsku i zdecydowanie mogę polić już na drugim roku masz mażliwość praktyk w firmach z którymi uczelnia ma podpisaną umowę, co daje duże możliwość.
Tylko odrazu mówię poziom jest jest wysoki i ciężko sobie poradzić, podam dwa przykładu do mnie na angielski czy matmę( jestem na OiO) dużo ludzi powtarza matme z wyższego roku, oraz drugi z ETI z trzeciego czy drugiego roku wywalili po semestrze zimowym ok 150 osób za punkty.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2013 07:46    #16
Wydział geodezji górniczej i inżynierii środowiska.

http://galaxy.uci.agh.edu.pl/~zotg/

Chodzi mi, żeby później uderzyć na mierniczego na kopalni.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Chris_Berk Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2012
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2013 08:08    #17
Witam kolegę Gdańszczanina, kłania się student EiA :] Na OiO miałem głównie zajęcia przez pierwszych 5 semestrów. Sama PG jak dla mnie to totalny burdel ;] Tylko dla ludzi o mocnych nerwach i dużej cierpliwości. Poziom jest różny, na niektórych kierunkach łatwiej, na innych trudniej, ale ogólnie da się przeżyć. Pozdrawiam

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2013 18:12    #18
Witajcie.jest mi ktoś wstanie napisać jak to jest z tymi studiami i wynikami z matury ? głownie chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa w wieku 26 lat lub 27 dostać na studia dzienne czy nie ma takiej szansy ? czy wyniki dobrze napisanej matury na to mają wpływ czy nie bardzo ? Druga sprawa to czas ( okres ) zdawania matury - ukończyłem w 2012 technikum ale do matury nie podszedłem bo nie miałem takiej potrzeby ale chce zdawać za rok i tutaj chciałbym uzyskać informacje bo ma się na to 5 lat na zdanie matury ale czy od momentu przystąpienia pierwszy raz czy liczy się od skończenia szkoły ? bo jeśli ukończyłem 2012 roku technikum a będę chciał zdawać w 2014 ( pierwszy raz w życiu ) roku to mam na to jeszcze 3 lata czy normalnie 5 lat ? dziękuję z góry za pomoc i nie ukrywam jest to dość ważne by się dowiedzieć :) pozdrawiam
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2013 10:00    #19
[quote="Gallacher"]Witajcie.jest mi ktoś wstanie napisać jak to jest z tymi studiami i wynikami z matury ? głownie chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa w wieku 26 lat lub 27 dostać na studia dzienne czy nie ma takiej szansy ? czy wyniki dobrze napisanej matury na to mają wpływ czy nie bardzo ? Druga sprawa to czas ( okres ) zdawania matury - ukończyłem w 2012 technikum ale do matury nie podszedłem bo nie miałem takiej potrzeby ale chce zdawać za rok i tutaj chciałbym uzyskać informacje bo ma się na to 5 lat na zdanie matury ale czy od momentu przystąpienia pierwszy raz czy liczy się od skończenia szkoły ? bo jeśli ukończyłem 2012 roku technikum a będę chciał zdawać w 2014 ( pierwszy raz w życiu ) roku to mam na to jeszcze 3 lata czy normalnie 5 lat ? dziękuję z góry za pomoc i nie ukrywam jest to dość ważne by się dowiedzieć :) pozdrawiam[/quote]

Nie mam pojęcia jak to wygląda. Może byś przedzwonił na uczelnie na którą się starasz dostać. Według mnie nie będziesz miał tylko zniżek( chyba) bo one są do 26 roku.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2013 14:31    #20
Ok a druga kwestia odnośnie zdawania tej matury przez jakiś okres ? czy 5 lat się liczy od momentu pierwszego ( w życiu ) podejścia do matury czy od momentu ukończenia szkoły ale nie podejścia do matury ? ciężko znaleźć taką informacje na internecie bo jest tylko ogólnie że ma się 5 lat na to.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.