Steam problem

 Tommy6 Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2017, 18:12    #1
Hej! Gram w FM 2015, posiadam komputer z systemem XP, dotychczas nie było żadnych problemów, gram nim we wszystkie FM-y począwszy od 2006, niestety FM 2016 na nim nie działa, ale to nie jest głównym problemem. Od jakiegoś miesiąca może dwóch nie zawsze chce mi odpalić gra (raz czarny ekran, a raz pulpit i tak na przemian), muszę wtedy zrestartować kompa i niby jest ok, dosyć często się to powtarza. Co można zrobić, czy to już zmierzch XP-ka czy może nie mam jakiegoś programu.
Drugą sprawą jest to, że podczas wyłączania komputera po kliknięciu na ikonę "wyłącz" na chwilę pojawia mi się okienko Steam i nic ... komputer nie chce się wyłączyć, muszę drugi raz kliknąć na ikonę "wyłącz" i wtedy komputer się wyłącza.
Proszę o pomoc w tych dwóch sprawach. Dzięki z góry

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 20:59    #2
Witajcie.Czy komuś was po zainstalowaniu nowej wersji Steama od razu po instalacji pokazuję wersję angielska pomimo że instalacja była zaznaczona w języku ojczystym.W opcjach jest zaznaczone w naszym języku a i tak gra jest uruchamiany w angielskiej wersji językowej na dodatek po pobraniu FM 2017 gry nie mogę uruchomić a jeszcze tydzień temu normalnie wszystko było nawet na czysty sobie zainstalowałem Steama i było ok a dziś postanowiłem zrobić czystkę i dziwaczny problem.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2017 22:46    #3
Też tak miałem z dwa dni temu. Wystarczy że w ustawieniach Steam zmienisz na Polski język żeby był, to gry też będą po polsku. Tak z Cs go miałem

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2017 00:03    #4
@Tom88
Ale czy to problem Steama czy jak ? pobieram FM na dysk i chce odpalić i gra się nie włącza ;/ i jeszcze ten dziwaczny problem z tym językiem a podczas instalacji jest na pl i gdy chce odhaczyć opcję wygładzania czcionki z powrotem wraca do ustawienia domyślnego.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Tommy6 Partyzant

Postów: 78
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2017 12:50    #5
Ja w dalszym ciągu nie mogę grać FM 2015 na moim komputerze. Dziś jeszcze raz ją odinstalowałem i ponownie pobrałem ze Steam ale niestety gra nie chce się uruchomić chociaż kilka miesięcy temu na tym komputerze vw nią grałem bez żadnego problemu. Co ciekawe poszła na tym kompie wersja FM 16 więc już nic nie rozumiem. Proszę o pomoc.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2017 13:15    #6
Problem nadal ten sam.Pobranie gry na dysk i gra się nie uruchamia.Spójność plików sprawdzana i wszystko ok.Steam instaluję się w wersji angielskiej pomimo że podczas instalacji Steam jest zaznaczony na PL tak samo w opcjach językowych w ustawieniach.Mało tego,po zaznaczeniu opcji zapamiętywania hasła na moim PC po wylogowaniu muszę wpisywać login i hasło.Opcja wygładzania czcionek DirectWrite samoczynnie się włącza pomimo że ją odhaczam to samoczynnie się włącza.Co jest grane ktoś wie ? przecież ja żadnego FM teraz nie uruchomię ha, ten Steam to jeden wielki syf.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2017 15:05    #7
FM 15 i 16 mogłem uruchomić bez problemu,zaś z 17 jest problem i piszę Syncing i znika i koniec ;/
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.