Statystyka FM rev

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2016, 23:20    #1
Powiem szczerze, że ciekawość mnie zżera od dobrych kilku miesięcy. Proszę, koledzy, powiedzcie mi jak wygląda statysyka rev jeśli chodzi o odsłony, odwiedziny. Nie potrzebuję screenów. Uwierzę na słowo. Ciekawość to zła cecha eh...

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
1
10.12.2016 15:40    #2
Karol nie tak dawno odpowiadał na stronie na podobne pytanie słowami (niedokładny cytrat) "(...) to co na mfm jest rzędem jedności u nas jest rzędem dziesiątek" - przepraszam jeśli przekręciłem ;)

O 'popularności' mfm najlepiej świadczy moim zdaniem ich profil na facebooku i słynne afrykańskie lajki, przed którymi Wieszcz tak mocno się broni. Jego wielki projekt zatytułowany 'Cool Corner', który śledziłem przez pierwsze kilka dni od jego powstania był dla mnie istną komedią. W pierwszych dniach profil miał nędzne 2 lajki po czym następnego dnia było ich już prawie 300. Do dziś liczba ta nie drgnęła. Co najbardziej mnie rozśmieszyło to osoby lajkujące najbardziej 'lubiany post na ich stronie' - polubił go: Mahdi, jego żona, fanpage MFM, fanpage Rogrywki Mistrzów, Roger Roger (zespół Mahdiego), Janusz Atlas - fan club (założony przez Mahdiego) i 4 Arabów. Tak w rzeczywistości prezentuje się wielka popularność MFM i te tysiące czytelników, którzy anonimowo wchodzą na stronę by czytać fantastyczne blogi najbardziej elitarnej grupy wirtualnych menedżerów w Polsce. Przyznam się szczerze, że sam nabijam im wyświetlenia, ale codzienna lektura tych bzdur stała się dla mnie swego rodzaju rytuałem, którego nie potrafię sobie odmówić...



// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2016 o godz. 15:41

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2016 16:28    #3
Viique, Twoja odpowiedź jest absolutnie nie na temat. Użytkownika @saarna17 nie interesowało porównanie do portalu MFM, a jedynie statystyki naszej strony. Niestety ja nie posiadam takich danych, a nie spodziewałbym się także detalicznych informacji od ludzi, którzy mogliby je udostępnić. Natomiast powodów do paniki nie ma.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2016 16:34    #4
Porządny portal nie musi co jakiś czas prosić o rejestrację, tych tysięcy czy milionów tajemniczych obserwatorów :)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2016 16:38    #5
Proszę skupić się w tym temacie na działalności i aktywności portalu FM Revolution. Nie widzę potrzeby porównywania się do innych polskich stron traktujących o tematyce Football Managera.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2016 16:52    #6
Bolson, ale nikt do "polskiej" stron traktujących o fmie, rev nie porównuje, gdyż wszystkie polskie strony ze sobą dobrze współgrają Mr. Green

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2016 o godz. 16:53

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2016 23:56    #7
Podpinając się pod temat transparentności MFM, zrobiłem autorski 'eksperyment' zainteresowany ww. postem, sprawdzając pochodzenie fanów, jak i ich ilość na fanpage'ach czterech największych (?) stronach dedykowanych FM. Wyniki są co najmniej zabawne.









Gdziekolwiek szukać można transparentności (choć nie postrzegam jej jako rzeczy do wywyższania i chwalenia się), byle nie na czerwonym portalu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.