Stałe fragmenty gry

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2014, 10:12    Pytanie
Mam dwa problemy w grze, których rozwiązania nie ogarniam. Próbowałem wielu ustawień, kombinowałem, wykonawców mam niezłych (zresztą próbowałem w kilku drużynach, także tych lepszych i są podobne problemy):

1. Beznadziejne ofensywne rzuty wolne i nawet nie chodzi mi tu o niecelne strzały, bo czasem jakaś bramka wpadnie, ale chodzi o wolne z dalszej odległości, albo z boku boiska. Dośrodkowania są po prostu żałosne, wszystko wychodzi poza boisko. Próbowałem każdego wariantu i zawsze jest tak samo. Gram w tego FMa od grudnia i nie strzeliłem w ten sposób bramki! (tzn. dośrodkowanie z wolnego i bramka po strzale głową) To denerwuje bo normalnie rzuty wolne z bocznych sektorów to ogromne zagrożenie i czasem jedyna szansa w meczu np. z lepszym rywalem.

2. Drugi problem to defensywne rzuty rożne i tracenie bramek po dośrodkowaniach na krótki słupek. Nie mam nerwów już do tego, trudno policzyć ile bramek w ten sposób tracę. Próbowałem różnych ustawień, mam dobrych obrońców i pomocników z wysokimi atrybutami krycia, skoczności, koncentracji i gry głową, nie wiem co z tym zrobić.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2014 22:23    #1
No proszę Was nie bądźcie 'żydki' i podzielcie się swoimi ustawieniami defensywnych rożnych i ofensywnych wolnych, może zobaczę gdzie popełniam błędy i uda się je wyeliminować. Ciekawy jestem waszych doświadczeń ze stałymi fragmentami w FM 2014.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.05.2014 o godz. 22:24

 lampard2 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.05.2014 14:39    #2
A co tutaj wielkiego tłumaczyć?.Jest wiele powodów ,które mogą wpłynąć na to,że nie strzelasz goli z wolnych:
1.Brak szczęścia
2.Niscy zawodnicy
3.Twój zawodnik,który wykonuje rzuty wolne ma słabe podania i dośrodkowania lub jest bez formy.Spróbuj porotować wykonawcami
4.Zależy jakich zawodników ustawiasz w polu karnym (wysokich,niskich),kto nabiega na piłkę kto poluje przed polem karnym na strzał z dystansu
To jest tylko kilka kwestii i nie ma reguły na stałe fragmenty gry.Każdy musi opanować je sam,pokombinować,bo jest to akurat sprawa indywidualna.Polecam prześledzić na powtórkach jak tracisz bramki lub obejrzeć kilka swoich zagrań ofensywnych. Zatrzymać w momencie dośrodkowania poobserwować kto jak się w polu karnym zachowuje i samemu postarać się wyciągnąć wnioski.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.