Stadion Miejski

 sdms Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2011, 16:47    Pytanie
Dwa pytania:

1. Czy jeżeli drużyna nie ma swojego stadionu tylko gra na stadionie miejskim to jest możliwość, że z czasem wybuduje swój własny stadion? Bo w prośbach do zarządu nie ma w ogóle opcji dotyczących stadionu.
2. Czy stadion miejski ma ograniczoną pojemność?

 szycha333 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2011 17:59    #1
1.Tak wybudują nowy lub wykupią ten.(chyba że jest to bug że nie mam opcji)
2.Tak, maksymalny poziom można sprawdzić przez edytor

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2011 18:28    #2
1. Powinni wybudować, jak będzie kasa, raczej go nie wykupią, bo teoretycznie ten stadion nie istnieje.
2. Chyba ma, ale nie wiem czy to jakoś zależne od reputacji czy jak. Sprawdzić w edytorze nie można, bo stadion miejski powstaje gdy drużyna nie ma przypisanego w edytorze stadionu.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 sdms Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2011 18:32    #3
[quote=szycha333]1.Tak wybudują nowy lub wykupią ten.(chyba że jest to bug że nie mam opcji)
2.Tak, maksymalny poziom można sprawdzić przez edytor[/quote]
Właśnie problem w tym, że w edytorze nie sprawdzę, bo klub nie ma przypisanego żadnego stadionu w bazie danych. Dlatego jest napisane, że gra na stadionie miejskim. W edytorze mogę sprawdzić minimalną/średnią/maksymalną widownię, ale to nijak się ma do pojemności stadionu, bo np. grając Piastem da się rozbudować stadion do 15 tys miejsc, a maksymalną widownię miałem bodajże 18 tys., więc to zależy od sukcesów klubu/reputacji.

Trzeba chyba cierpliwie czekać, aż zarząd uzna, że klubowi potrzebny jest własny stadion :)

EDIT:

No i Kleyo mnie ubiegł. Dzięki za odpowiedzi :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.02.2011 o godz. 18:34

 sdms Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.02.2011 04:09    #4
Ciekawe... na koniec /dosyć udanego/ sezonu klub ogłosił przeprowadzkę na nowy stadion. I faktycznie w bazie treningowej mamy stadion, którego jesteśmy właścicielem. Nazwa stadionu to nadal "Stadion miejski", ale interesujący jest fakt, że mimo iż jest rok 2011 to jako rok budowy stadionu podany jest 2013. Czyżby jakiś bug? :)

Edit. Chyba jednak bug, bo jest tak, że najpierw przyszła wiadomość o zakończeniu przeprowadzki na nowy stadion, a zaraz po niej wiadomość o planach budowy nowego stadionu, kosztach inwestycji i planowanej dacie ukończenia, gdzie faktycznie jest podany rok 2013. Dziwne.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.02.2011 o godz. 04:13

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 10:39    #5
Teraz sobie zacząłem grać niziutko w Anglii i mam właśnie stadion miejski, czyli de facto nie mam stadionu.

Czy komuś w takiej sytuacji udało się po jakimś czasie wybudować nowy stadion, który już funkcjonował normalnie?

Przy okazji może ktoś ma jakiś pomysł jak zmienić barwy klubowe w trakcie rozgrywki? FMRTE odpada, bo ten klub nie ma żadnych (czyli gra robi mu stroje białe i czarne, a barwy biało-niebieskie) i nie ma co edytować.
W sumie chyba sam wymyśliłem, bo mogę zrobić stroje 3D i wtedy zadziała, ale jeszcze barwy by wypadało zmienić.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.07.2011 o godz. 10:40

"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 13:37    #6
Po 1. sorry za offtopic.
Po 2. Kleyo jak się zabrać za koszulki 3d? Bo zrobiłem sobie nowe koszulki nike z logiem Banco Santander do Racingu Santander, ale takie zwykłe 2D i trochę mnie irytują stare kitsy 3D jak gram mecze i nie wiem jak zrobić je żeby były takie jak 2D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 14:27    #7
Ja natomiast mam trochę inne pytanie. Otóż wybudowałem sobie nowy stadion, zwie się stadion miejski. Moje pytanie jest następujące: czy można zmienić nazwe stadionu w grze bez użycia edytorów ? Np. czekając aż jakiś sponsor wykupi nazwę stadionu.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 18:38    #8
Sponsor na pewno nie wykupi praw, bo nie ma nazw firm w bazie. Może go kiedyś nazwą Twoim imieniem.

Amikowiec - trzeba zrobić teksturę i wrzucić do odpowiedniego folderu, dawno się tym nie bawiłem więc nie wiem gdzie.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011 19:43    #9
kleyo - dzięki za pomoc reszte juz wiem. ;-D

robal15- Stwórz plik fake. Ja w Racingu też miałem na początku Stadion Miejski i dałem nazwę Santander Arena. Zmieniłem także nazwę stadionu Man City na Etihad Stadium i nowy stadion The Reds nazwałem New Anfield.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.