Środkowy obrońca jako Środkowy pomocnik

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012, 10:31    #1
Z braku funduszy musiałem przeprowadzić mały eksperyment ustawiłem środkowego obrońce jako Środkowy pomocnik odbierający piłkę ( Ma czerwoną kropkę dopiero uczy się grać na tej pozycji ) po 7 kolejkach w 1 lidze i po 9 kolejkach ekstraklasy można stwierdzić że eksperyment się udał gdyż noty wahają się między 7 a 9. Oczywiście cierpi na tym moje rozgrywanie piłki ale gram takim klubem że każdy punkt jest na wagę złota. A i dzięki szybkiemu odbiorowi piłki i wygrywaniu pojedynków główkowych strzeliłem sporo bramek.

Próbowaliście może czegoś takiego i jak u was to się sprawdzało ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 13:56    #2
ja pozwoliłem sobie wystawić środkowego obrońcę na defensywnego pomocnika (z braku piłkarza na tą ważną w mojej taktyce pozycję)
Test się udał i każdy obrońca dobrze spisywał się jako DP.

 fafelkowy Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:47    #3
U mnie Vertonghen dosyć szybko zaaklimatyzował się na środku pomocy i zaliczał sporo asyst i odbiorów.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 15:47    #4
wszystko zależy od atrybutów i ulubionych zagrań. Ja zawsze robię z Carraghera defensywnego pomocnika w przypadku gry Liverpoolem. Na środkowego obrońce jest już za wolny, ale wciąż znakomicie się ustawia, gra głową, kryje i odbiera piłkę, więc na defensywnym pomocniku radzi sobie świetnie.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 16:41    #5
U mnie z Niecieczy gra tam Czerwiński (21 lat) normalnie środkowy obrońca ale na środku pomocy radzi sobie wyśmienicie. (ps polecam Go do słabszych Polskich i nie tylko klubów, małe pieniądze a rozwinąć się może na naprawdę solidnego grajka )

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution