Sprzedam konto ORIGIN ( BF4 Premium + Titanfall )

 TheSuspect Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015, 17:56    #1
Cena: 50zł lub wymiana na GIFT RUST (STEAM)
Metoda płatności Paysafecard
Kontakt GaduGadu: 48056069

Sprzedam konto Origin
screen załączony poniżej

http://i68.tinypic.com/1424igl.jpg

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.12.2015, 19:27

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2015 18:15    #2
Nie sprzedawaj bfa4, to przecież jest bardzo dobra gra :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 TheSuspect Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 17:56    #3
Niestety na moim komputerze nie działa zbyt pięknie co zniechęca mnie do gry :3, dlatego też sprzedaje.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2015 19:41    #4
[quote="TheSuspect"]Niestety na moim komputerze nie działa zbyt pięknie co zniechęca mnie do gry :3, dlatego też sprzedaje.[/quote]

Nie, po prostu na skiny i klucze do skrzynek do CSA brakuje :)

 TheSuspect Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2015 14:43    #5
[quote="Yrkomm16"][quote="TheSuspect"]Niestety na moim komputerze nie działa zbyt pięknie co zniechęca mnie do gry :3, dlatego też sprzedaje.[/quote]

Nie, po prostu na skiny i klucze do skrzynek do CSA brakuje :)[/quote]

Nie bawi mnie wydawanie pieniędzy na kolorowe pistolety.
Następnym razem pomyśl dwa razy zanim umieścisz tak głupi post, tylko po to by nabić sobie kolejny :).

Tak jak pisałem, te gry nie działają mi płynnie więc nie mam ochoty w nie grać, jako że mam znajomych na niższych rangach w CS:GO chciałbym mieć możliwość grania z Nimi, ale niestety swoim kontem zawyżałbym rangi
dlatego potrzebne mi drugie konto.

#Refresh

 TheSuspect Partyzant

Postów: 0
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 16:55    #6
# Refresh

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 17:13    #7
[quote]Tak jak pisałem, te gry nie działają mi płynnie więc nie mam ochoty w nie grać, jako że mam znajomych na niższych rangach w CS:GO chciałbym mieć możliwość grania z Nimi, ale niestety swoim kontem zawyżałbym rangi
dlatego potrzebne mi drugie konto.[/quote]

To se kup za 30 zł smerfa z silverem 1 na allegro i po problemie. Nie mów, że cię nie stać, poza tym lepiej usuń tema, bo nikt Ci tego nie kupi. Wszyscy grają w CS'a.

 bartekr Młody aktywista

Postów: 1728
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2009
Skąd: ZCH/FSD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 21:21    #8
[quote="Yrkomm16"][quote]Tak jak pisałem, te gry nie działają mi płynnie więc nie mam ochoty w nie grać, jako że mam znajomych na niższych rangach w CS:GO chciałbym mieć możliwość grania z Nimi, ale niestety swoim kontem zawyżałbym rangi
dlatego potrzebne mi drugie konto.[/quote]

To se kup za 30 zł smerfa z silverem 1 na allegro i po problemie. Nie mów, że cię nie stać, poza tym lepiej usuń tema, bo nikt Ci tego nie kupi. Wszyscy grają w CS'a.[/quote]

Pseudo ekspercie, nie rządź się zasadami na nie swoim forum. Jeśli jest temat, to jest. Po drugie mylnym jest to że wszyscy grają w CS'a Ja gram w BF'a i nic Ci do tego. P.S. Jesteś gimnazjalistą patrząc na wiek, więc co Ty możesz wiedzieć o finansach. Pozdrawiam, bartekr.
"Możemy mieć zastępcę Giggsa, Scholesa czy Ronaldo, ale nigdy nie zastąpimy Sir Alexa Fergusona" - Eric Cantona

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 21:47    #9
Nie wiem co tu się wydarzylo, ale chcę więcej

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 12:22    #10
[quote="bartekr"][quote="Yrkomm16"][quote]Tak jak pisałem, te gry nie działają mi płynnie więc nie mam ochoty w nie grać, jako że mam znajomych na niższych rangach w CS:GO chciałbym mieć możliwość grania z Nimi, ale niestety swoim kontem zawyżałbym rangi
dlatego potrzebne mi drugie konto.[/quote]

To se kup za 30 zł smerfa z silverem 1 na allegro i po problemie. Nie mów, że cię nie stać, poza tym lepiej usuń tema, bo nikt Ci tego nie kupi. Wszyscy grają w CS'a.[/quote]

Pseudo ekspercie, nie rządź się zasadami na nie swoim forum. Jeśli jest temat, to jest. Po drugie mylnym jest to że wszyscy grają w CS'a Ja gram w BF'a i nic Ci do tego. P.S. Jesteś gimnazjalistą patrząc na wiek, więc co Ty możesz wiedzieć o finansach. Pozdrawiam, bartekr.[/quote]

Bartku, jesteś największym toxikiem na tej stronie. Lepiej skup się na updejtach, bo jak na razie to fatalnie Ci to wychodzi. Człowieku, takie są fakty, BF to już praktycznie wymierająca gra. A Ty jesteś LICEALISTĄ, a zachowujesz się jak jakieś dziecko z podstawówki. Takie tematy tylko zaśmiecają forum, bo ktoś nie ma 30 zł na jakieś głupie, smerfowe konto i chce sprzedać grę, w którą gra może z 3% ludzi w kraju za astronomiczne 50 dyszek. Zamiast zamknąć temat, ew. dać mi ostrzeżenie/bana (za to, że komuś doradziłem?) to Ty jeszcze kogoś atakujesz, tylko dlatego że jestem z gimnazjum. Ty też w Nim byłeś.

PS: Teraz są promocje świąteczne, z pewnością Pan The Suspect sobie coś wynajdzie. Przychodzę z pomocnymi linkami:
Wyszukiwarka: google.com
Allegro: allegro.pl
CS GO za 30 zł: http://alleg(...)683.html
Nie dziękuj i zastanów się kilka razy jak założysz jakiś temat, w którym chcesz sprzedać coś, co każdy ma/miał/nikt tego nie kupi. Wystarczy włączyć google, zobaczyć podobne oferty sprzedaży i odzew, jaki ich autorzy otrzymywali i dopiero zakładać temat. Pozdrawiam.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.